פורום מקצועי - מניקור ופדיקור 

יש לך שאלות על ציפורניים?

בפורום זה תוכלו לשאול מקצועיות על כל נושא שקשור לעולם הציפורניים:


קורס לק ג'ל, בניית ציפורניים, לק ג'ל בבית, הסרת לק ג'ל, קורס מדריכת ציפורניים, מורה לציפורניים, רכישת ציוד וחומרים מקצועיים, סדקים והתרוממויות לק ג'ל ובנייה, מילוי בנייה, מניקור, פדיקור, טיפוח ציפורניים, פטריות בציפורניים, טכנאות ציפורניים, פרנץ', לק, שיוף ציפורניים, קורסים והשתלמויות לציפורניים, כנסים מקצועיים לציפורניים ועוד


מנהל הפורום

אבי שגיא

מומחה לבעיות ציפורניים, מנהל את הקליניקה היחידה בארץ לאבחון וטיפול בכל בעיות הציפורניים. בנוסף, מנהל את האקדמיה לאומנות הציפורן להכשרת מקצועיות ומדריכות לתחום. מנהל פורומים שונים ברחבי האינטרנט, כותב ערכים בויקיפדיה, כותב מאמרים למגזינים בתחום, מעביר הרצאות וסדנאות ועוד.

פורום מקצועי
[חזרה לפורום]  
מחבר הודעה
[ אורח ] אירה
  מילוי לאחר שבועיים   08/02/2018 15:51 

הצטרף בתאריך :

עשיתי בנייה אצל בונת ציפורניים כאשר לאחר שבוע וחצי ציפורניים כבר התחילו ליפול ואלו שלא להתנתק מהבסיס, כלומר עומדים ליפול.

התקשרתי אליה ושאלתי מה עושים במקרה כזה ואמרה שאני צריכה לשלם 10 שקלים על כל ציפורן ובנוסף חייבת לעשות מילוי.

לטענתה כאשר עושים בנייה לראשונה נדרש מילוי כבר לאחר שבועיים...

האם זה נכון? אין לי כוונה לחזור אליה בשל העבודה הלא מקצועית לדעתי והמחיר הגבוה אבל כל מי ששאלתי אותה אמרה שבדכ אם הציפורן נופלת ככה מהר היא אמורה לתקן בחינם

אשמח לתשובה 
   
[אבי_שגיא]
  מילוי לאחר שבועיים   08/02/2018 15:52 

הצטרף בתאריך :
04/12/2017 16:16

שלום אירה,

 

מצטער לשמוע על החוויה הלא נעימה כלקוחה.

יש כל מיני שמועות וטענות בנושא, אך בניית ציפורניים שנעשית כראוי מחזיקה מעמד יפה מאוד גם בהתחלה. בנוסף, ובמיוחד במקרה הזה, חשוב להבחין בין מילוי לבנייה שמתרופפת ונופלת. מן הראוי שאותה טכנאית תיקח אחריות מלאה על עבודתה ותתקן לך את כל מה שלא החזיק מעמד וכמובן ללא עלות. 

אם בכל זאת הטכנאית ממשיכה בשלה ואת מרגישה שאין כימיה ביניכן - דברי איתי, אפנה אותך למקצועיות איכותיות שיעשו עבודה מצוינת ובאדיבות רבה. 

 

בהצלחה,

 

אבי
   
דף : 1     1 |    >>1

[חזרה לפורום]  
טואול בניית אתרי אינטרנט