פורום מקצועי - מניקור ופדיקור 

יש לך שאלות על ציפורניים?

בפורום זה תוכלו לשאול מקצועיות על כל נושא שקשור לעולם הציפורניים:


קורס לק ג'ל, בניית ציפורניים, לק ג'ל בבית, הסרת לק ג'ל, קורס מדריכת ציפורניים, מורה לציפורניים, רכישת ציוד וחומרים מקצועיים, סדקים והתרוממויות לק ג'ל ובנייה, מילוי בנייה, מניקור, פדיקור, טיפוח ציפורניים, פטריות בציפורניים, טכנאות ציפורניים, פרנץ', לק, שיוף ציפורניים, קורסים והשתלמויות לציפורניים, כנסים מקצועיים לציפורניים ועוד


מנהל הפורום

אבי שגיא

מומחה לבעיות ציפורניים, מנהל את הקליניקה היחידה בארץ לאבחון וטיפול בכל בעיות הציפורניים. בנוסף, מנהל את האקדמיה לאומנות הציפורן להכשרת מקצועיות ומדריכות לתחום. מנהל פורומים שונים ברחבי האינטרנט, כותב ערכים בויקיפדיה, כותב מאמרים למגזינים בתחום, מעביר הרצאות וסדנאות ועוד.

פורום מקצועי
[חזרה לפורום]  
מחבר הודעה
[ אורח ] לינוי
  ירקת אחרי לק ג'ל   11/02/2018 10:31 

הצטרף בתאריך :

עשיתי לפני חודשיים בנייה אצל מישהי שהיא חברה של חברה והיא הבטיחה שתעשה עבודה טובה והמחיר זול מאוד אבל אחרי ההסרה האחרונה היו סמנים ירוקים של ירקת וריח רע מאוד היא ניקתה ועדתה לי שוב. זה בסדר?
   
[אבי_שגיא]
  ירקת אחרי לק ג'ל   11/02/2018 10:31 

הצטרף בתאריך :
04/12/2017 16:16

היי לינוי,

 

מרגע שיש ירקת זה מעיד על בעיה מסוימת. יתכן והבעיה היא בציפורניים שלך ובמיוחד אם הירקת חדרה מתחת ללוחית הציפורן, אך לרוב זה מעיד על ביצוע לא מוצלח של מריחת והקשיית הג'ל. לכן מאוד חשוב להבין את גורם הבעיה לפני שעושים שוב לק ג'ל. 

מציע שתעקבי היטב אחר ציפורנייך. אם את מבחינה בתופעות לא רגילות, ריח רע, התרוממויות וסדקים, תפני למקצועית להסרה של הג'ל ותשלחי לי תמונות של ציפורנייך ונבין ביחד במה מדובר.

 

אבי

0524379460
   
דף : 1     1 |    >>1

[חזרה לפורום]  
טואול בניית אתרי אינטרנט