פורום מקצועי - מניקור ופדיקור 

יש לך שאלות על ציפורניים?

בפורום זה תוכלו לשאול מקצועיות על כל נושא שקשור לעולם הציפורניים:


קורס לק ג'ל, בניית ציפורניים, לק ג'ל בבית, הסרת לק ג'ל, קורס מדריכת ציפורניים, מורה לציפורניים, רכישת ציוד וחומרים מקצועיים, סדקים והתרוממויות לק ג'ל ובנייה, מילוי בנייה, מניקור, פדיקור, טיפוח ציפורניים, פטריות בציפורניים, טכנאות ציפורניים, פרנץ', לק, שיוף ציפורניים, קורסים והשתלמויות לציפורניים, כנסים מקצועיים לציפורניים ועוד


מנהל הפורום

אבי שגיא

מומחה לבעיות ציפורניים, מנהל את הקליניקה היחידה בארץ לאבחון וטיפול בכל בעיות הציפורניים. בנוסף, מנהל את האקדמיה לאומנות הציפורן להכשרת מקצועיות ומדריכות לתחום. מנהל פורומים שונים ברחבי האינטרנט, כותב ערכים בויקיפדיה, כותב מאמרים למגזינים בתחום, מעביר הרצאות וסדנאות ועוד.

פורום מקצועי
[חזרה לפורום]  
מחבר הודעה
[ אורח ] חן
  סדקים והתרוממויות לק ג'ל   08/02/2018 16:15 

הצטרף בתאריך :

הי אני שנתיים במקצוע בוגרת נייל סטודיו ועד לפני חודשיים הכל היה בסדר החלפתי מנורת ייבוש לפני חצי שנה קניתי בקבוקים חדשים וגם משיפים חדשים והלקוחות היו מרוצות אבל בחודשים האחרונים יש הרבה בעיות אלרגיה סדקים והתרוממיות. מה עושים?

 
   
[אבי_שגיא]
  סדקים והתרוממויות לק ג'ל   08/02/2018 16:15 

הצטרף בתאריך :
04/12/2017 16:16

היי חן,

 

יתכן מאוד ומדובר במצב של תת ייבוש של הג'ל, והוא כנראה נובע ממכשיר הייבוש. 4 חודשים זהו זמן שחיקה מקובל ועלייך להחליף נורות בהקדם. שימי לב להחליף לנורה שתואמת בדיוק את המלצת היצרן! לא להתפתות לנורות אחרות.

חשוב שתזמיני את הלקוחות בהקדם להחליף את הלק מכיוון שמצב של תת ייבוש עלול לגרום לאלרגיות, מעבר לפן האסתטי הירוד.

 

בהצלחה,

 

אבי


   
דף : 1     1 |    >>1

[חזרה לפורום]  
טואול בניית אתרי אינטרנט