פורום ציפורניים 

יש לך שאלה על ציפורניים?

בפורום זה תוכלו לשאול על כל נושא שקשור לעולם הציפורניים - בריאותי וקוסמטי:


מחלות ציפורניים, פטרת ציפורניים, ציפורן חודרנית, כסיסת ציפורניים, ציפורניים חלשות, ציפורניים לא צומחות, כתמים בציפורניים, טיפול בלייזר לפטרת, בעיות ומחלות ציפורניים שונות, כתמים לבנים על הציפורניים, דלקת בציפורן, אמטריקס, לק ג'ל, בניית ציפורניים, מניקור ופדיקור, טיפוח ציפורניים, טכנאות ציפורניים, שמן עץ התה, מניקור, פדיקור, שחור בציפורן, פודיאטור, מוצרים לציפורניים, בעיות בציפורניים, תזונה וכל נושא אחר שקשור לעולם הציפורניים.


מנהל הפורום

אבי שגיא

מומחה לבעיות ציפורניים, מנהל את הקליניקה היחידה בארץ לאבחון וטיפול בכל בעיות הציפורניים. בנוסף, מנהל את האקדמיה לאומנות הציפורן להכשרת מקצועיות ומדריכות לתחום. מנהל פורומים שונים ברחבי האינטרנט, כותב ערכים בויקיפדיה, כותב מאמרים למגזינים בתחום, מעביר הרצאות וסדנאות ועוד.פורום בעיות ציפורניים
[חזרה לפורום]  
מחבר הודעה
[ אורח ] מיכל טרום
  ציפורניים מתקלפות   20/04/2018 14:03 

הצטרף בתאריך :

הציפורניים שלי מתקלפות, כמו בצק עלים. כל פעם שאני שמה לק הוא מתקלף לי יחד עם חלק מהציפורן. מה יכול לגרום לכך? לאיזה רופא צריך לפנות בבעיות ציפורניים? רופא עור?
   
[אבי_שגיא]
  ציפורניים מתקלפות   21/04/2018 21:25 

הצטרף בתאריך :
04/12/2017 16:16

שלום,

 

זו תופעה בהחלט מוכרת ונפוצה. היא נובעת ממספר גורמים. במקום שננסה לנחש, צרי קשר בפרטי ונוכל לקיים לך אבחון מסודר שבסופו נדע את הסיבה.

את יכולה כמובן גם לפנות לרופא עור. לצערי, מעטים הרופאים שמתייחסים בכובד ראש לציפורניים מתקלפות. הסיבה העיקרית היא שזמנם יקר מאוד והנסיון להבין את הסיבה לתופעה מצריך חקירה לעומק של המצב. מה גם שלא מדובר בתופעה קשה, אלא לרוב מאופיינת כתופעה שולית וכמעט חסרת משמעות, כמעט אסתטית בלבד. אצלי תקבלי התייחסות מלאה, בוודאות.

 

אבי

0524379460 
   
דף : 1     1 |    >>1

[חזרה לפורום]  
טואול בניית אתרי אינטרנט