פורום ציפורניים 

יש לך שאלה על ציפורניים?

בפורום זה תוכלו לשאול על כל נושא שקשור לעולם הציפורניים - בריאותי וקוסמטי:


מחלות ציפורניים, פטרת ציפורניים, ציפורן חודרנית, כסיסת ציפורניים, ציפורניים חלשות, ציפורניים לא צומחות, כתמים בציפורניים, טיפול בלייזר לפטרת, בעיות ומחלות ציפורניים שונות, כתמים לבנים על הציפורניים, דלקת בציפורן, אמטריקס, לק ג'ל, בניית ציפורניים, מניקור ופדיקור, טיפוח ציפורניים, טכנאות ציפורניים, שמן עץ התה, מניקור, פדיקור, שחור בציפורן, פודיאטור, מוצרים לציפורניים, בעיות בציפורניים, תזונה וכל נושא אחר שקשור לעולם הציפורניים.


מנהל הפורום

אבי שגיא

מומחה לבעיות ציפורניים, מנהל את הקליניקה היחידה בארץ לאבחון וטיפול בכל בעיות הציפורניים. בנוסף, מנהל את האקדמיה לאומנות הציפורן להכשרת מקצועיות ומדריכות לתחום. מנהל פורומים שונים ברחבי האינטרנט, כותב ערכים בויקיפדיה, כותב מאמרים למגזינים בתחום, מעביר הרצאות וסדנאות ועוד.פורום בעיות ציפורניים
[חזרה לפורום]  
מחבר הודעה
[ אורח ] נטלי
  צמיחה מחודשת של ציפורן לאחר חבלה לילד   06/05/2018 00:24 

הצטרף בתאריך :

שלום רב, בני בן ה-13 לפני שלוש שנים נחבל וקיבל מכה באגודל ברגח, בעקבות כך נתלשה לו הצופרן. לקח כשנה עד שציפורן גדלה, כל פעם שהיא צומחת יש מין אויר מתחת ואז היא מתרוממת וכעבור זמן נתלשת, וכך כבר פעמיים. הצופרן צומחת יותר עבה ובצבע ירקרק טיפה. הילדמצוברח מזה וגם לא נעים לו שיש הרגשה של אוויר מתחת לציפורן והרגשה שאוטוטו היא תתלש.. לאיזה רופא ניתן לפנות בנושא? אנחנו בקופת חולים מכבי. תודה!!
   
[אבי_שגיא]
  צמיחה מחודשת של ציפורן   08/05/2018 11:39 

הצטרף בתאריך :
04/12/2017 16:16

שלום נטלי,

 

סליחה על התגובה המאוחרת, היתה לנו בעיה בפורום.

לגבי שאלתך, טראומה לציפורן בהחלט גורמת למצב שתיארת. מהתיאור לא ברור לי באיזו רמת חבלה מדובר והיכן בדיוק. יש משמעות רבה לפרטים הללו וחשוב שתפרטי לגביהם.

כפי הנראה לציפורן יש קושי להצמד למיטת הציפורן, מסיבה כלשהי שאותה עלינו לברר. אוכל לנסות ולעזור, מוזמנים להגיע אליי לקליניקה ונבחן את הנושא מקרוב. 

 

אבי

0524379460
   
דף : 1     1 |    >>1

[חזרה לפורום]  
טואול בניית אתרי אינטרנט