פורום ציפורניים 

יש לך שאלה על ציפורניים?

בפורום זה תוכלו לשאול על כל נושא שקשור לעולם הציפורניים - בריאותי וקוסמטי:


מחלות ציפורניים, פטרת ציפורניים, ציפורן חודרנית, כסיסת ציפורניים, ציפורניים חלשות, ציפורניים לא צומחות, כתמים בציפורניים, טיפול בלייזר לפטרת, בעיות ומחלות ציפורניים שונות, כתמים לבנים על הציפורניים, דלקת בציפורן, אמטריקס, לק ג'ל, בניית ציפורניים, מניקור ופדיקור, טיפוח ציפורניים, טכנאות ציפורניים, שמן עץ התה, מניקור, פדיקור, שחור בציפורן, פודיאטור, מוצרים לציפורניים, בעיות בציפורניים, תזונה וכל נושא אחר שקשור לעולם הציפורניים.


מנהל הפורום

אבי שגיא

מומחה לבעיות ציפורניים, מנהל את הקליניקה היחידה בארץ לאבחון וטיפול בכל בעיות הציפורניים. בנוסף, מנהל את האקדמיה לאומנות הציפורן להכשרת מקצועיות ומדריכות לתחום. מנהל פורומים שונים ברחבי האינטרנט, כותב ערכים בויקיפדיה, כותב מאמרים למגזינים בתחום, מעביר הרצאות וסדנאות ועוד.יש לך בעית ציפורניים שבאמת מטרידה אותך? חשוב להשאיר טלפון ואימייל כי אנחנו כאן כדי לעזור לך.


לחילופין אפשר ללחוץ על הכפתור ולהתקשר עכשיו:פורום בעיות ציפורניים
[חזרה לפורום]  
מחבר הודעה
[ אורח ] תלמה לוין
  פסים לבנים בצפורניי הרגליים. 22/04/2019 21:06 

הצטרף בתאריך :

הופיע לאחרונה פס לבן רציף לרוחב הצפורניים ברגליים.האם הוא מעיד על בעייה כלשהי. בצפורניי הרגלים הופיע פס לבן רציף בכל ציפורן. האם הדבר מעיד על בעיה כלשהי. תודה על תשובתך. 
   
[אבי_שגיא]
  פס לבן בציפורניים 22/04/2019 21:10 

הצטרף בתאריך :
04/12/2017 16:16

שלום תלמה,

 

פס לבן בציפורן לרוב אינו מעיד על עניין אקוטי, אבל לפני שאתן מענה מפורט ומדויק עליי לראות את המצב של הציפורניים מכיוון שיש משמעות לצורת וכיוון הכתמים ואופיים.

שולח לך הודעה בפרטי, שלחי לי תמונות ואסתכל.

אבי

0524379460 
   
דף : 1     1 |    >>1

[חזרה לפורום]  
טואול בניית אתרי אינטרנט