פורום ציפורניים 

יש לך שאלה על ציפורניים?

בפורום זה תוכלו לשאול על כל נושא שקשור לעולם הציפורניים - בריאותי וקוסמטי:


מחלות ציפורניים, פטרת ציפורניים, ציפורן חודרנית, כסיסת ציפורניים, ציפורניים חלשות, ציפורניים לא צומחות, כתמים בציפורניים, טיפול בלייזר לפטרת, בעיות ומחלות ציפורניים שונות, כתמים לבנים על הציפורניים, דלקת בציפורן, אמטריקס, לק ג'ל, בניית ציפורניים, מניקור ופדיקור, טיפוח ציפורניים, טכנאות ציפורניים, שמן עץ התה, מניקור, פדיקור, שחור בציפורן, פודיאטור, מוצרים לציפורניים, בעיות בציפורניים, תזונה וכל נושא אחר שקשור לעולם הציפורניים.


מנהל הפורום

אבי שגיא

מומחה לבעיות ציפורניים, מנהל את הקליניקה היחידה בארץ לאבחון וטיפול בכל בעיות הציפורניים. בנוסף, מנהל את האקדמיה לאומנות הציפורן להכשרת מקצועיות ומדריכות לתחום. מנהל פורומים שונים ברחבי האינטרנט, כותב ערכים בויקיפדיה, כותב מאמרים למגזינים בתחום, מעביר הרצאות וסדנאות ועוד.יש לך בעית ציפורניים שבאמת מטרידה אותך? חשוב להשאיר טלפון ואימייל כי אנחנו כאן כדי לעזור לך.


לחילופין אפשר ללחוץ על הכפתור ולהתקשר עכשיו:פורום בעיות ציפורניים
[חזרה לפורום]  
מחבר הודעה
[ אורח ] טל
  מה זה 10/11/2019 15:17 

הצטרף בתאריך :

היי זה התחיל עם גירוד עז במפסעות ולאחר מכן החלה מעין קשקשת בסהרון והגיע עד למצב של התעוותות והתפוררות של הציפורניים בידיים. לאחר מכן התחיל גם בציפורני הרגליים. הייתי אצל מספר רופאי עור ולכל אחד גירסה אחרת לתופעה. האם ידוע לך מה זה ומהן אפשרויות הטיפול? מצרף תמונה תודה 
   
[ אורח ] טל
  תמונות 10/11/2019 15:18 

הצטרף בתאריך :תמונה
   
[אבי_שגיא]
  ציפורניים מתפוררות 10/11/2019 15:26 

הצטרף בתאריך :
04/12/2017 16:16

היי טל,

 

זהו מצב די קיצוני של פגיעה בציפורניים ולא אוכל לתת חוות דעת ללא אבחון, מכיוון שדי ברור שהבעיה נובעת מעניין מערכתי.

מוזמן להגיע אליי לקליניקה ונקיים אבחון מסודר.

והמלצה נוספת: אל תחפש מענה כלאחר יד ככה באינטרנט, מכיוון שבמצבים כאלה חשוב לתת את התמונה המלאה ולערוך אבחון כמה שיותר מקיף ומסודר, לפעמים נדרשת תקופה ארוכה של אבחון עד שמבינים מה באמת קורה שם.

צור קשר,

0524379460

אבי שגיא, ניקולוג 
   
דף : 1     1 |    >>1

[חזרה לפורום]  
טואול בניית אתרי אינטרנט