פורום ציפורניים 

יש לך שאלה על ציפורניים?

בפורום זה תוכלו לשאול על כל נושא שקשור לעולם הציפורניים - בריאותי וקוסמטי:


מחלות ציפורניים, פטרת ציפורניים, ציפורן חודרנית, כסיסת ציפורניים, ציפורניים חלשות, ציפורניים לא צומחות, כתמים בציפורניים, טיפול בלייזר לפטרת, בעיות ומחלות ציפורניים שונות, כתמים לבנים על הציפורניים, דלקת בציפורן, אמטריקס, לק ג'ל, בניית ציפורניים, מניקור ופדיקור, טיפוח ציפורניים, טכנאות ציפורניים, שמן עץ התה, מניקור, פדיקור, שחור בציפורן, פודיאטור, מוצרים לציפורניים, בעיות בציפורניים, תזונה וכל נושא אחר שקשור לעולם הציפורניים.


מנהל הפורום

אבי שגיא

מומחה לבעיות ציפורניים, מנהל את הקליניקה היחידה בארץ לאבחון וטיפול בכל בעיות הציפורניים. בנוסף, מנהל את האקדמיה לאומנות הציפורן להכשרת מקצועיות ומדריכות לתחום. מנהל פורומים שונים ברחבי האינטרנט, כותב ערכים בויקיפדיה, כותב מאמרים למגזינים בתחום, מעביר הרצאות וסדנאות ועוד.יש לך בעית ציפורניים שבאמת מטרידה אותך? חשוב להשאיר טלפון ואימייל כי אנחנו כאן כדי לעזור לך.


לחילופין אפשר ללחוץ על הכפתור ולהתקשר עכשיו:פורום בעיות ציפורניים
[חזרה לפורום]  
מחבר הודעה
[ אורח ] ירמי
  פטרת בכף הרגל   04/12/2017 21:40 

הצטרף בתאריך :

אם יש לי פטריות בכף הרגל הן יכולות לעבור לציפורניים ולהפך? הטיפול אחיד או שזה טיפול נפרד לכל אזור?
   
[אבי_שגיא]
  פטרת בכף הרגל   04/12/2017 21:41 

הצטרף בתאריך :
04/12/2017 16:16

שלום ירמי,

זו שאלה טובה מאוד. 
פטרת בציפורן מתפתחת כשהתנאים מאפשרים זאת. פטרת בציפורני הידיים משמעותית פחות נפוצה מאשר בציפורני הבהונות. הסיבה העיקרית היא רמת ההיגיינה. כפות הידיים נקיות עשרות מונים מאשר כפות הרגליים. סיבה נוספת היא מערכת חיסונית חלשה. במקרה כזה, הפטרת מתגברת על מערכת החיסון ועלולה גם להתפתח בציפורני כף היד. אם התנאים הנוספים מאפשרים זאת - הפטרת תשגשג.

לגבי טיפול - כמובן שיש לוודא שאכן מדובר בפטרת. סוג הטיפול נתון לשיקול דעת המטפל. ישנם טיפולים שמשפיעים על המצב הכללי של הפטרת בכל הציפורניים וישנם טיפולים שהם מקומיים. 

החשוב מכל הוא לשמור על רמת היגיינה גבוהה ולאבחן את הפטרת בזמן.

בהצלחה!
   
דף : 1     1 |    >>1

[חזרה לפורום]  
טואול בניית אתרי אינטרנט