פורום ציפורניים 

יש לך שאלה על ציפורניים?

בפורום זה תוכלו לשאול על כל נושא שקשור לעולם הציפורניים - בריאותי וקוסמטי:


מחלות ציפורניים, פטרת ציפורניים, ציפורן חודרנית, כסיסת ציפורניים, ציפורניים חלשות, ציפורניים לא צומחות, כתמים בציפורניים, טיפול בלייזר לפטרת, בעיות ומחלות ציפורניים שונות, כתמים לבנים על הציפורניים, דלקת בציפורן, אמטריקס, לק ג'ל, בניית ציפורניים, מניקור ופדיקור, טיפוח ציפורניים, טכנאות ציפורניים, שמן עץ התה, מניקור, פדיקור, שחור בציפורן, פודיאטור, מוצרים לציפורניים, בעיות בציפורניים, תזונה וכל נושא אחר שקשור לעולם הציפורניים.


מנהל הפורום

אבי שגיא

מומחה לבעיות ציפורניים, מנהל את הקליניקה היחידה בארץ לאבחון וטיפול בכל בעיות הציפורניים. בנוסף, מנהל את האקדמיה לאומנות הציפורן להכשרת מקצועיות ומדריכות לתחום. מנהל פורומים שונים ברחבי האינטרנט, כותב ערכים בויקיפדיה, כותב מאמרים למגזינים בתחום, מעביר הרצאות וסדנאות ועוד.פורום בעיות ציפורניים
[חזרה לפורום]  
מחבר הודעה
[ אורח ] מנשה
  הדבקה בפטרת   04/12/2017 21:44 

הצטרף בתאריך :

אם יש לי פטריה בין אצבעות הרגליים היא יכולה להגיע גם לציפורן ולהדביק אותה או שזה סוג אחר של פטריה?
   
[אבי_שגיא]
  הדבקה בפטרת   04/12/2017 21:48 

הצטרף בתאריך :
04/12/2017 16:16

שלום מנשה,

ישנם סוגים שונים של פטריות שיכולות לשגשג בציפורניים. הפטריות משגשגות על גבי משטח הציפורן ומתחתיה או אף מהקרטין עצמו. בהחלט יתכן שגשוג של סוגי פטריות שונים במקביל. 
פטריה בעור שאינה מטופלת במהירות וכראוי עלולה להתפשט ולפגוע גם בציפורני הבהונות ובעור שמסביבן, לפגום ולהחליש את הגנות הציפורניים ולאפשר התפתחות של פטריות ומזהמים נוספים. לכן חשוב לטפל בבעיות עור בהקדם האפשרי.

אבי
   
דף : 1     1 |    >>1

[חזרה לפורום]  
טואול בניית אתרי אינטרנט