פורום ציפורניים 

יש לך שאלה על ציפורניים?

בפורום זה תוכלו לשאול על כל נושא שקשור לעולם הציפורניים - בריאותי וקוסמטי:


מחלות ציפורניים, פטרת ציפורניים, ציפורן חודרנית, כסיסת ציפורניים, ציפורניים חלשות, ציפורניים לא צומחות, כתמים בציפורניים, טיפול בלייזר לפטרת, בעיות ומחלות ציפורניים שונות, כתמים לבנים על הציפורניים, דלקת בציפורן, אמטריקס, לק ג'ל, בניית ציפורניים, מניקור ופדיקור, טיפוח ציפורניים, טכנאות ציפורניים, שמן עץ התה, מניקור, פדיקור, שחור בציפורן, פודיאטור, מוצרים לציפורניים, בעיות בציפורניים, תזונה וכל נושא אחר שקשור לעולם הציפורניים.


מנהל הפורום

אבי שגיא

מומחה לבעיות ציפורניים, מנהל את הקליניקה היחידה בארץ לאבחון וטיפול בכל בעיות הציפורניים. בנוסף, מנהל את האקדמיה לאומנות הציפורן להכשרת מקצועיות ומדריכות לתחום. מנהל פורומים שונים ברחבי האינטרנט, כותב ערכים בויקיפדיה, כותב מאמרים למגזינים בתחום, מעביר הרצאות וסדנאות ועוד.פורום בעיות ציפורניים
[חזרה לפורום]  
מחבר הודעה
[ אורח ] דינה
  בנייה לאחר ניתוח ציפורן חודרנית   04/12/2017 21:54 

הצטרף בתאריך :

עשיתי ניתוח בבוהן בגלל ציפורן חודרנית ועכשיו הציפורן לא נראית טוב בכלל. האם יש אפשרות בנייה בציפורניים ברגליים והאם יש זמן המתנה אחרי הניתוח?
   
[אבי_שגיא]
  בנייה לאחר ניתוח ציפורן חודרנית   04/12/2017 21:54 

הצטרף בתאריך :
04/12/2017 16:16

שלום דינה,

אכן, לאחר ניתוח לציפורן חודרנית הציפורן מאבדת מהאסתטיות שלה ואף מחיוניותה. בכל מה שקשור לניתוח ותהליך ההחלמה - יש להיוועץ עם הרופא המטפל. 
לגבי בנייה על גבי הציפורן, קיימים פתרונות לבנייה טיפולית. אין ספק שמבחינה אסתטית המצב ישתפר, אך יתכן והבנייה לא תועיל לציפורן ואף תזיק לה ותמנע ממנה להשתקם כראוי. ניתוח ציפורן חודרנית הנו טראומטי לציפורן. שיקום הציפורן לאחריו הוא תהליך ארוך ואינו מובן מאליו. 

החלמה מהירה, 
אבי
   
דף : 1     1 |    >>1

[חזרה לפורום]  
טואול בניית אתרי אינטרנט