פורום ציפורניים 

יש לך שאלה על ציפורניים?

בפורום זה תוכלו לשאול על כל נושא שקשור לעולם הציפורניים - בריאותי וקוסמטי:


מחלות ציפורניים, פטרת ציפורניים, ציפורן חודרנית, כסיסת ציפורניים, ציפורניים חלשות, ציפורניים לא צומחות, כתמים בציפורניים, טיפול בלייזר לפטרת, בעיות ומחלות ציפורניים שונות, כתמים לבנים על הציפורניים, דלקת בציפורן, אמטריקס, לק ג'ל, בניית ציפורניים, מניקור ופדיקור, טיפוח ציפורניים, טכנאות ציפורניים, שמן עץ התה, מניקור, פדיקור, שחור בציפורן, פודיאטור, מוצרים לציפורניים, בעיות בציפורניים, תזונה וכל נושא אחר שקשור לעולם הציפורניים.


מנהל הפורום

אבי שגיא

מומחה לבעיות ציפורניים, מנהל את הקליניקה היחידה בארץ לאבחון וטיפול בכל בעיות הציפורניים. בנוסף, מנהל את האקדמיה לאומנות הציפורן להכשרת מקצועיות ומדריכות לתחום. מנהל פורומים שונים ברחבי האינטרנט, כותב ערכים בויקיפדיה, כותב מאמרים למגזינים בתחום, מעביר הרצאות וסדנאות ועוד.פורום בעיות ציפורניים
[חזרה לפורום]  
מחבר הודעה
[ אורח ] אור
  הידבקות בפטרת   04/12/2017 22:02 

הצטרף בתאריך :

בחג היינו במלון בבריכה ושמעתי שם מישהי אומרת שהיא לא נכנסת לבריכות ציבוריות כי היא לא רוצה להידבק בפטריות. היא צודקת? אפשר להידבק בפטריות בבריכה?
   
[אבי_שגיא]
  הידבקות בפטרת   04/12/2017 22:03 

הצטרף בתאריך :
04/12/2017 16:16

שלום אור,

אפשר להדבק בפטרת בהרבה אופנים, לצערנו. המקומות הנפוצים יותר הם אכן בריכות בהן אנשים הולכים יחפים על שפת הבריכה הלחה ולפטרת קל לדלג לנשאים חדשים.
חשוב מאוד לבצע טיפולי מנע ולעקוב אחר התפתחות פטרת באופן קבוע, ללא קשר לביקור בבריכות שחייה.

אבי
   
דף : 1     1 |    >>1

[חזרה לפורום]  
טואול בניית אתרי אינטרנט