פורום ציפורניים 

יש לך שאלה על ציפורניים?

בפורום זה תוכלו לשאול על כל נושא שקשור לעולם הציפורניים - בריאותי וקוסמטי:


מחלות ציפורניים, פטרת ציפורניים, ציפורן חודרנית, כסיסת ציפורניים, ציפורניים חלשות, ציפורניים לא צומחות, כתמים בציפורניים, טיפול בלייזר לפטרת, בעיות ומחלות ציפורניים שונות, כתמים לבנים על הציפורניים, דלקת בציפורן, אמטריקס, לק ג'ל, בניית ציפורניים, מניקור ופדיקור, טיפוח ציפורניים, טכנאות ציפורניים, שמן עץ התה, מניקור, פדיקור, שחור בציפורן, פודיאטור, מוצרים לציפורניים, בעיות בציפורניים, תזונה וכל נושא אחר שקשור לעולם הציפורניים.


מנהל הפורום

אבי שגיא

מומחה לבעיות ציפורניים, מנהל את הקליניקה היחידה בארץ לאבחון וטיפול בכל בעיות הציפורניים. בנוסף, מנהל את האקדמיה לאומנות הציפורן להכשרת מקצועיות ומדריכות לתחום. מנהל פורומים שונים ברחבי האינטרנט, כותב ערכים בויקיפדיה, כותב מאמרים למגזינים בתחום, מעביר הרצאות וסדנאות ועוד.יש לך בעית ציפורניים שבאמת מטרידה אותך? חשוב להשאיר טלפון ואימייל כי אנחנו כאן כדי לעזור לך.


לחילופין אפשר ללחוץ על הכפתור ולהתקשר עכשיו:פורום בעיות ציפורניים
[חזרה לפורום]  
מחבר הודעה
[ אורח ] מוטי
  פדיקור רפואי למניעת פטרת   04/12/2017 23:06 

הצטרף בתאריך :

האם פדיקור רפואי יעיל בטיפול בפטרת אם משחות לא עוזרות? מה עושים במסגרת טיפול כזה? האם זה חד פעמי או תהליך?
תודה על המענה
   
[אבי_שגיא]
  פדיקור רפואי למיגור פטרת   04/12/2017 23:06 

הצטרף בתאריך :
04/12/2017 16:16

שלום מוטי,

פדיקור פרא רפואי לעיתים נותן מענה לבעיית פטרת אך לרוב מדובר בטיפול קוסמטי. מיגור הפטריה מצריך השקעה רציפה ולטווח ארוך, ופדיקור, לרוב אינו הליך רציף שנלחם בפטרת, אלא מבצע תהליך הדרגתי של דיסטרופיה (הריסת הציפורן) ואיתה הנסיון לסלק את הפטרת. כמו בכל תחום, גם טיפול פדיקור פרא רפואי תלוי מאוד במי שמבצעת אותו, בחומרים, בשיטות העבודה ובמיומנות. כמו כן, קיימת תלות ברורה במצב הציפורן והפטרת. אם הפטרת כבר חדרה לשורש הציפורן פדיקור לא יוכל לפתור את הבעיה.
אם בכל זאת תבחר בטיפול זה, ממליץ לך לוודא שהמקצועית בעלת נסיון עשיר בטיפול בפטרת ושאופי הטיפול אינו הרסני לציפורן.

בהצלחה,

אבי
   
דף : 1     1 |    >>1

[חזרה לפורום]  
טואול בניית אתרי אינטרנט