פורום ציפורניים 

יש לך שאלה על ציפורניים?

בפורום זה תוכלו לשאול על כל נושא שקשור לעולם הציפורניים - בריאותי וקוסמטי:


מחלות ציפורניים, פטרת ציפורניים, ציפורן חודרנית, כסיסת ציפורניים, ציפורניים חלשות, ציפורניים לא צומחות, כתמים בציפורניים, טיפול בלייזר לפטרת, בעיות ומחלות ציפורניים שונות, כתמים לבנים על הציפורניים, דלקת בציפורן, אמטריקס, לק ג'ל, בניית ציפורניים, מניקור ופדיקור, טיפוח ציפורניים, טכנאות ציפורניים, שמן עץ התה, מניקור, פדיקור, שחור בציפורן, פודיאטור, מוצרים לציפורניים, בעיות בציפורניים, תזונה וכל נושא אחר שקשור לעולם הציפורניים.


מנהל הפורום

אבי שגיא

מומחה לבעיות ציפורניים, מנהל את הקליניקה היחידה בארץ לאבחון וטיפול בכל בעיות הציפורניים. בנוסף, מנהל את האקדמיה לאומנות הציפורן להכשרת מקצועיות ומדריכות לתחום. מנהל פורומים שונים ברחבי האינטרנט, כותב ערכים בויקיפדיה, כותב מאמרים למגזינים בתחום, מעביר הרצאות וסדנאות ועוד.פורום בעיות ציפורניים
[חזרה לפורום]  
מחבר הודעה
[ אורח ] אירה
  כתם שחור בציפורן   04/12/2017 23:18 

הצטרף בתאריך :

שלום רב, היום הלכתי לעשות מילוי וכשהיא שייפה לי את החומר ראינו כתם שחור. נלחצתי מאוד כי לא מזמן קראתי על מלנומה של הציפורן. מאז לא מצליחה להירגע. אשמח אם תסתכלו בתמונה ותוכלו להרגיע אותי קצת. 
המון תודה
   
[אבי_שגיא]
  כתם שחור בציפורן   04/12/2017 23:18 

הצטרף בתאריך :
04/12/2017 16:16

שלום אירה,

אשמח שתשלחי תמונה ברורה עם צבעים טבעיים.
האם קיבלת מכה באזור שם? האם את חשה בכאבים? קשה לזהות מהתמונה, האם כל האורך זו ציפורן טבעית?
לא כל כתם שחור הוא מלנומה אבל כמובן שנדרש מעקב ואבחון רפואי.
בכל מקרה זהו מצב שאינו תקין ומצריך מעקב. ממליץ לחבוש את האצבע, להמנע מלחשוף אותה למאמצים, לשייף את הציפורן בעדינות לאורך קצר בכדי למנוע מצב של לחץ וחלילה גם היפרדות. 

אנא שוחחי איתי בטלפון או בפרטי.

אבי
   
דף : 1     1 |    >>1

[חזרה לפורום]  
טואול בניית אתרי אינטרנט