פורום ציפורניים 

יש לך שאלה על ציפורניים?

בפורום זה תוכלו לשאול על כל נושא שקשור לעולם הציפורניים - בריאותי וקוסמטי:


מחלות ציפורניים, פטרת ציפורניים, ציפורן חודרנית, כסיסת ציפורניים, ציפורניים חלשות, ציפורניים לא צומחות, כתמים בציפורניים, טיפול בלייזר לפטרת, בעיות ומחלות ציפורניים שונות, כתמים לבנים על הציפורניים, דלקת בציפורן, אמטריקס, לק ג'ל, בניית ציפורניים, מניקור ופדיקור, טיפוח ציפורניים, טכנאות ציפורניים, שמן עץ התה, מניקור, פדיקור, שחור בציפורן, פודיאטור, מוצרים לציפורניים, בעיות בציפורניים, תזונה וכל נושא אחר שקשור לעולם הציפורניים.


מנהל הפורום

אבי שגיא

מומחה לבעיות ציפורניים, מנהל את הקליניקה היחידה בארץ לאבחון וטיפול בכל בעיות הציפורניים. בנוסף, מנהל את האקדמיה לאומנות הציפורן להכשרת מקצועיות ומדריכות לתחום. מנהל פורומים שונים ברחבי האינטרנט, כותב ערכים בויקיפדיה, כותב מאמרים למגזינים בתחום, מעביר הרצאות וסדנאות ועוד.פורום בעיות ציפורניים
[חזרה לפורום]  
מחבר הודעה
[ אורח ] חן
  סדקים והתרוממיות לק גל   13/12/2017 14:33 

הצטרף בתאריך :

הי אני שנתיים במקצוע בוגרת נייל סטודיו ועד לפני חודשיים הכל היה בסדר החלפתי מנורת ייבוש לפני חצי שנה קניתי בקבוקים חדשים וגם משיפים חדשים והלקוחות היו מרוצות אבל בחודשים האחרונים יש הרבה בעיות אלרגיה סדקים והתרוממיות. מה עושים?
   
[אבי_שגיא]
  סדקים והתרוממויות לק ג'ל   14/12/2017 10:46 

הצטרף בתאריך :
04/12/2017 16:16

היי חן,

 

יתכן מאוד ומדובר במצב של תת ייבוש של הג'ל, והוא כנראה נובע ממכשיר הייבוש. 4 חודשים זהו זמן שחיקה מקובל ועלייך להחליף נורות בהקדם. שימי לב להחליף לנורה שתואמת בדיוק את המלצת היצרן! לא להתפתות לנורות אחרות.

חשוב שתזמיני את הלקוחות בהקדם להחליף את הלק מכיוון שמצב של תת ייבוש עלול לגרום לאלרגיות, מעבר לפן האסתטי הירוד.

 

בהצלחה,

 

אבי
   
דף : 1     1 |    >>1

[חזרה לפורום]  
טואול בניית אתרי אינטרנט