פורום ציפורניים 

יש לך שאלה על ציפורניים?

בפורום זה תוכלו לשאול על כל נושא שקשור לעולם הציפורניים - בריאותי וקוסמטי:


מחלות ציפורניים, פטרת ציפורניים, ציפורן חודרנית, כסיסת ציפורניים, ציפורניים חלשות, ציפורניים לא צומחות, כתמים בציפורניים, טיפול בלייזר לפטרת, בעיות ומחלות ציפורניים שונות, כתמים לבנים על הציפורניים, דלקת בציפורן, אמטריקס, לק ג'ל, בניית ציפורניים, מניקור ופדיקור, טיפוח ציפורניים, טכנאות ציפורניים, שמן עץ התה, מניקור, פדיקור, שחור בציפורן, פודיאטור, מוצרים לציפורניים, בעיות בציפורניים, תזונה וכל נושא אחר שקשור לעולם הציפורניים.


מנהל הפורום

אבי שגיא

מומחה לבעיות ציפורניים, מנהל את הקליניקה היחידה בארץ לאבחון וטיפול בכל בעיות הציפורניים. בנוסף, מנהל את האקדמיה לאומנות הציפורן להכשרת מקצועיות ומדריכות לתחום. מנהל פורומים שונים ברחבי האינטרנט, כותב ערכים בויקיפדיה, כותב מאמרים למגזינים בתחום, מעביר הרצאות וסדנאות ועוד.פורום בעיות ציפורניים
[חזרה לפורום]  
מחבר הודעה
[ אורח ] עדן
  לק גל שורף בציפורניים   16/12/2017 20:20 

הצטרף בתאריך :

כשאני מגיעה לקוסמטיקאית ללק ג'ל לפעמים ממש שורף לי כשהיא מכניסה למנורה. היא אומרת שזה כלום וכבר יעבור אבל ממש לא נעים לי ואני מפחדת שזה מסוכן. זה בגלל הקרינה שמסוכנת? זה בסדר ששורף לי?
   
[אבי_שגיא]
  לק ג'ל שורף בציפורניים   17/12/2017 22:11 

הצטרף בתאריך :
04/12/2017 16:16

היי עדן,

 

לק ג'ל לא אמור לשרוף או להכאיב את הציפורניים. אלה הן תחושות שלא אמורות להופיע אם מצב הציפורניים תקין ופעולת המניקור מתבצעת באופן נכון ועם כלים וציוד תקינים.

זה לא קשור לקרינת המנורה, לא באופן ישיר. קרינת המנורה נמצאה כלא מזיקה בשימוש סביר. בכדי להבין לעומק מה הגורם לבעיה צרי קשר בפרטי ואנחה אותך מה עלייך לבדוק - אצלך ואצל המניקוריסטית. בכל מקרה, אל תסכימי לתהליך מניקור שמכאיב לך. אם במהלך הייבוש במנורה יש תחושה של חום וכאבים זהו סימן לא טוב והדבר עלול להסתיים בכוויה של מיטת הציפורן ולתופעות מאוד לא נעימות שלא תמיד פשוט לצאת מהן. השגיחי על ציפורנייך היטב! אין לכך תחליף.

 

אבי
   
דף : 1     1 |    >>1

[חזרה לפורום]  
טואול בניית אתרי אינטרנט