052-4379460  ברוכים הבאים לפורום ציפורניים
 


מטרת פורום זה לספק מענה על שאלות בכל תחום שהוא שקשור לעולם הציפורניים.


נא לציין שם ומספר טלפון בהודעה 
חשוב לצרף תמונה שתמחיש היטב את הבעיה, או לשלוח לנייד להלן. 


ניתן להתייעץ בפרטי:

0524379460   
sagiavi@gmail.com  

אבי שגיא


פורום בעיות ציפורניים
[חזרה לפורום]  
מחבר הודעה
[ אורח ] איילת
  עזרה בפרסום   08/02/2018 16:11 

הצטרף בתאריך :

היי אבי ראיתי שכתבת בפייסבוק ששתוכל להכווין בשיווק העסק שלי. אשמח לפרטים. אני כמעט 6 שנים במקצוע עושה כמעט את הכל בציפורניים ומרגישה שקשה לי להרים את הראש. לא מסתדרת עם הפרסום וקשה לי להביא לקחות חדשות. ההוצאות גדולות וזה יותר קשה ממה שהיה פעם. אני רוצה ללמוד איך לפרסם בפייסבוק או במקומות אחרים עי כבר התייאשתי. לא יוצא מזה כלום ורק לוקחים כסף
   
[אבי_שגיא]
  עזרה בפרסום   19/12/2017 21:53 

הצטרף בתאריך :
04/12/2017 16:16

היי איילת, 

 

אני מבין מאוד את מצבך. שוק טיפוח הציפורניים עובר טלטלות לא פשוטות ובמיוחד בתקופה האחרונה. לפני עשור הנוסחה היתה די פשוטה - את עובדת באזור שלך, מכירה את המתחרות, יש לך את חוג הלקוחות שלך ואת יודעת את מצבך. בשנים האחרונות נוצר מצב של מערבולת - עשרות חומרים חדשים בכל שנה, תכשירים, כלים. הפרסום תובע ממך השקעה רבה, העלויות השתנו, ואם לא די בכך - כל מקצועית שנייה מרגישה שהיא יכולה לטפל בציפורניה בחומרים החדשים, אפילו בהסמכה קלילה של מספר שעות. אין ספק שהשוק הפך למורכב ומאתגר והרבה מקצועיות חשות שהן לא מצליחות להתמודד ולהחזיק את העסק שלהן. יש הרבה פרמטרים שצריך לשלוט בהם ולבצעם היטב. 

 

מספר נקודות שיש להתייחס אליהן:

1. האם את מקצועית מספיק טובה? האם העבודות שלך איכותיות? מדויקות? עכשיו, כמעט כל אחת כמובן תענה 'כן', אבל תהיי בטוחה שזה לא המצב - הרבה צריכות לשפר היטב את רמת עבודתן.

2. האם את מעודכנת? עובדת עם חומרים חדשים? טכנולוגיות חדשות?

3. האם את יודעת להשאר בתמונה? לפרסם ולשווק את עצמך כראוי? עולם השיווק של ימינו הפך לאגרסיבי. כמעט כל אחד רוצה להראות את עצמו ואת פעילותו, אבל האם את מסוגלת לצפות במידע של 8 מיליון איש? ברור שלא. נוצר עומס גדול מאוד ותסכול. זה גורם לכך שאין מנוס - את חייבת להיות מדויקת מאוד במה שאת עושה ולהיות טובה מאוד בכדי להצליח.

צרי איתי קשר ואכווין אותך בכל אחד מהפרמטרים, ובתקווה שתצליחי לשוב ולהיות בשיא פעילותך.

 

אבי

0524379460

 
   
דף : 1     1 |    >>1

[חזרה לפורום]  
טואול בניית אתרי אינטרנט