פורום ציפורניים 

יש לך שאלה על ציפורניים?

בפורום זה תוכלו לשאול על כל נושא שקשור לעולם הציפורניים - בריאותי וקוסמטי:


מחלות ציפורניים, פטרת ציפורניים, ציפורן חודרנית, כסיסת ציפורניים, ציפורניים חלשות, ציפורניים לא צומחות, כתמים בציפורניים, טיפול בלייזר לפטרת, בעיות ומחלות ציפורניים שונות, כתמים לבנים על הציפורניים, דלקת בציפורן, אמטריקס, לק ג'ל, בניית ציפורניים, מניקור ופדיקור, טיפוח ציפורניים, טכנאות ציפורניים, שמן עץ התה, מניקור, פדיקור, שחור בציפורן, פודיאטור, מוצרים לציפורניים, בעיות בציפורניים, תזונה וכל נושא אחר שקשור לעולם הציפורניים.


מנהל הפורום

אבי שגיא

מומחה לבעיות ציפורניים, מנהל את הקליניקה היחידה בארץ לאבחון וטיפול בכל בעיות הציפורניים. בנוסף, מנהל את האקדמיה לאומנות הציפורן להכשרת מקצועיות ומדריכות לתחום. מנהל פורומים שונים ברחבי האינטרנט, כותב ערכים בויקיפדיה, כותב מאמרים למגזינים בתחום, מעביר הרצאות וסדנאות ועוד.פורום בעיות ציפורניים
[חזרה לפורום]  
מחבר הודעה
[ אורח ] אופיר
  פטריה ברגל   24/12/2017 07:26 

הצטרף בתאריך :

לפני כמה חודשים קיבלתי מכה באצבע האמצעית ברגל. ככשיו אני רואה שיש שם סימן לבן. זה פטריה? מה למרוח
   
[אבי_שגיא]
  פטריה ברגל   24/12/2017 21:03 

הצטרף בתאריך :
04/12/2017 16:16

היי אופיר,

 

בדרך כלל אחרי שהציפורן עוברת טראומה (מכה היא סוג של טראומה לציפורן) היא מגיבה באופן מסוים. לרוב יופיעו סימנים לבנים לרוחב הציפורן כחודש עד שלושה חודשים לאחר המכה, תלוי באיזור שספג אותה. סימנים לבנים אלה הם אינם פטרת אלא שינוי במבנה לוחית הציפורן. עקבי אחר הכתם הלבן והבחיני האם הוא מתקדם עם גדילת הציפורן ואינו מתפשט. אם זה המצב זוהי התגובה של המכה ואין לך סיבה לחשוש. אמנם הכתם ישאר לתקופה ארוכה אבל ההשלכות העיקריות הו אסתטיות בלבד.

אם את רוצה שנוודא את העניין את מוזמנת לשלוח תמונה לפרטי.

 

אבי
   
דף : 1     1 |    >>1

[חזרה לפורום]  
טואול בניית אתרי אינטרנט