פורום ציפורניים 

יש לך שאלה על ציפורניים?

בפורום זה תוכלו לשאול על כל נושא שקשור לעולם הציפורניים - בריאותי וקוסמטי:


מחלות ציפורניים, פטרת ציפורניים, ציפורן חודרנית, כסיסת ציפורניים, ציפורניים חלשות, ציפורניים לא צומחות, כתמים בציפורניים, טיפול בלייזר לפטרת, בעיות ומחלות ציפורניים שונות, כתמים לבנים על הציפורניים, דלקת בציפורן, אמטריקס, לק ג'ל, בניית ציפורניים, מניקור ופדיקור, טיפוח ציפורניים, טכנאות ציפורניים, שמן עץ התה, מניקור, פדיקור, שחור בציפורן, פודיאטור, מוצרים לציפורניים, בעיות בציפורניים, תזונה וכל נושא אחר שקשור לעולם הציפורניים.


מנהל הפורום

אבי שגיא

מומחה לבעיות ציפורניים, מנהל את הקליניקה היחידה בארץ לאבחון וטיפול בכל בעיות הציפורניים. בנוסף, מנהל את האקדמיה לאומנות הציפורן להכשרת מקצועיות ומדריכות לתחום. מנהל פורומים שונים ברחבי האינטרנט, כותב ערכים בויקיפדיה, כותב מאמרים למגזינים בתחום, מעביר הרצאות וסדנאות ועוד.פורום בעיות ציפורניים
[חזרה לפורום]  
מחבר הודעה
[ אורח ] לינוי
  ירקת אחרי לק ג'ל   28/12/2017 02:01 

הצטרף בתאריך :

עשיתי לפני חודשיים בנייה אצל מישהי שהיא חברה של חברה והיא הבטיחה שתעשה עבודה טובה והמחיר זול מאוד אבל אחרי ההסרה האחרונה היו סמנים ירוקים של ירקת וריח רע מאוד היא ניקתה ועדתה לי שוב. זה בסדר?
   
[אבי_שגיא]
  ירקת אחרי לק ג'ל   29/12/2017 10:28 

הצטרף בתאריך :
04/12/2017 16:16

היי לינוי,

 

מרגע שיש ירקת זה מעיד על בעיה מסוימת. יתכן והבעיה היא בציפורניים שלך ובמיוחד אם הירקת חדרה מתחת ללוחית הציפורן, אך לרוב זה מעיד על ביצוע לא מוצלח של מריחת והקשיית הג'ל. לכן מאוד חשוב להבין את גורם הבעיה לפני שעושים שוב לק ג'ל. 

מציע שתעקבי היטב אחר ציפורנייך. אם את מבחינה בתופעות לא רגילות, ריח רע, התרוממויות וסדקים, תפני למקצועית להסרה של הג'ל ותשלחי לי תמונות של ציפורנייך ונבין ביחד במה מדובר.

 

אבי

0524379460
   
דף : 1     1 |    >>1

[חזרה לפורום]  
טואול בניית אתרי אינטרנט