פורום ציפורניים 

יש לך שאלה על ציפורניים?

בפורום זה תוכלו לשאול על כל נושא שקשור לעולם הציפורניים - בריאותי וקוסמטי:


מחלות ציפורניים, פטרת ציפורניים, ציפורן חודרנית, כסיסת ציפורניים, ציפורניים חלשות, ציפורניים לא צומחות, כתמים בציפורניים, טיפול בלייזר לפטרת, בעיות ומחלות ציפורניים שונות, כתמים לבנים על הציפורניים, דלקת בציפורן, אמטריקס, לק ג'ל, בניית ציפורניים, מניקור ופדיקור, טיפוח ציפורניים, טכנאות ציפורניים, שמן עץ התה, מניקור, פדיקור, שחור בציפורן, פודיאטור, מוצרים לציפורניים, בעיות בציפורניים, תזונה וכל נושא אחר שקשור לעולם הציפורניים.


מנהל הפורום

אבי שגיא

מומחה לבעיות ציפורניים, מנהל את הקליניקה היחידה בארץ לאבחון וטיפול בכל בעיות הציפורניים. בנוסף, מנהל את האקדמיה לאומנות הציפורן להכשרת מקצועיות ומדריכות לתחום. מנהל פורומים שונים ברחבי האינטרנט, כותב ערכים בויקיפדיה, כותב מאמרים למגזינים בתחום, מעביר הרצאות וסדנאות ועוד.פורום בעיות ציפורניים
[חזרה לפורום]  
מחבר הודעה
[ אורח ] שלום??
  לק ג׳ל   28/12/2017 02:07 

הצטרף בתאריך :

היי,מרחתי לק ג׳ל ללקוחה לפי כל השלבים ולצערי הג׳ל נסדק מעט בקצוות של הציפורן,כיצד ניתן לתקן זאת מבלי להסיר וחעשות חדש?!מפניי שזה נעשה רק לפניי כיומיים...(הלק ג׳ל)
   
[אבי_שגיא]
  תיקון לק ג'ל   29/12/2017 10:21 

הצטרף בתאריך :
04/12/2017 16:16

היי,

 

לק ג'ל לא ניתן לתקן מכיוון שמרגע שהחומר עבר הקשייה במנורה הוא הפך לפולימר. זהו תהליך חד כיווני. התיקון היחיד הוא לעשות מחדש. 

בכל מקרה מציע שתצרי קשר בפרטי וננסה להבין יחד מדוע קורה מצב של לק ג'ל שנסדק מפני שזה מעיד על בעיה בתהליך.

 

אבי

0524379460
   
דף : 1     1 |    >>1

[חזרה לפורום]  
טואול בניית אתרי אינטרנט