052-4379460  
   1. בית
  2. /
  3. אודות
אבי שגיא הינו מומחה לטיפול וטיפוח הציפורן.

אבי מנהל את הקליניקה היחידה בארץ לטיפול בכל בעיות ותופעות הציפורניים הקיימות, ומנהל בית הספר "ציפורניים" להכשרה מקצועית לתחומי טיפוח הציפורניים.

אבי מביא רוח רעננה וייחודית לתחום בריאות ואסתטיקת הציפורניים.

בקליניקה, שממוקמת בעיר רחובות, אבי מאבחן את מצב הציפורניים באופן אישי ופרטני ובמתן תשומת לב מרבית. אבי גם מבצע אבחונים מרחוק באמצעי המדיה השונים וכך מעניק שירות אבחון נרחב לכל תושבי ישראל. כארומתרפיסט ובעל ידע נרחב בעולם הציפורניים, אבי מטפל בחומרים טבעיים וזמינים, עם דגש על בריאות הציפורן מבלי לפגוע באסתטיקה שלה, עם הנחיות ברורות, סבלנות רבה וליווי אישי עד להצלחה, וכך עוזר לרבים לפתור בעיות בציפורניים ולשפר את איכות חייהם. 


כמנהל בית הספר הארצי "ציפורניים", אבי מלמד ומכשיר מקצועיות ומדריכות לתחומי הטיפול בציפורניים ומתרכז בהבנה עמוקה של  הידע העיוני ומקפיד על רמה גבוהה של לימוד ופרקטיקה. הלימוד מתבצע בשיטות ייחודיות ומהמתקדמות בעולם - אבי הוא החלוץ של לימודי טיפוח הציפורן באופן דיגיטלי/אינטרנטי בישראל.


שיטת הלימוד של אבי מוכוונת על ידי Doug Schoon שהוא המאסטר העולמי לטיפול וטיפוח הציפורניים ומדע החומרים והתהליכים. שיטת הלימוד של Doug הינה הנגשת הידע לקהל העוסקות בטיפול וטיפוח הציפורניים והקפדה על הבנה עמוקה, שימוש בכלי מחקר מתקדמים לניפוץ מיתוסים והרמת קרן המקצוע החשוב הזה למקום בו הוא צריך להיות. 


אבי מנהל את הפורומים שעוסקים בנושאי הציפורניים באתר הגדול לייעוץ רפואי ואלטרנטיבי - Be.OK באתר 'ציפורניים' ופורומים נוספים, ונותן מענה לכל סוגי בעיות הציפורניים השונות, מרמת סדקים ושברים  וכלה בבעיות ציפורניים מורכבות, וכל זאת מתוך הבנה עמוקה ויסודית של אנטומית הציפורן והעור שמסביבן, הבנת החומרים והתהליכים שנמצאים בשימוש בעולם טיפוח הציפורן, ואנליזה לשימוש וביצוע נכונים. אבי הוא גם עורך ידע בוויקיפדיה בנושאים הקשורים לתחום הציפורניים הנפוצים מאוד ברחבי האינטרנט. 

אבי שגיא, נשוי +1, מתגורר ברחובות, מוסמך למדעים .B.sc מהטכניון, ארומתרפיסט וחבר איגוד הארומתרפיסטים העולמי CTAA, מנהל קליניקה לטיפול בבעיות ציפורניים, מנהל מרכז ההכשרה הארצי   'ציפורניים' ללימודי מקצועות הציפורן, ומוביל את תחום טיפול וטיפוח  הציפורניים בארץ בשיטת Doug Schoon.  
הכתבות של אבי במגזינים השונים

כתבה בנושא 4 הגנות הציפורן

כתבה בנושא אנומליות פרסומות
דוגמאו ת להצלחות שלנו

שיקום הציפורןפטרת הציפורן


רוצה גם להיות חלק מסיפור הצלחה? מדור פרסומי

 
טואול בניית אתרי אינטרנט