פורום ציפורניים 

יש לך שאלה על ציפורניים?

בפורום זה תוכלו לשאול על כל נושא שקשור לעולם הציפורניים - בריאותי וקוסמטי:


מחלות ציפורניים, פטרת ציפורניים, ציפורן חודרנית, כסיסת ציפורניים, ציפורניים חלשות, ציפורניים לא צומחות, כתמים בציפורניים, טיפול בלייזר לפטרת, בעיות ומחלות ציפורניים שונות, כתמים לבנים על הציפורניים, דלקת בציפורן, אמטריקס, לק ג'ל, בניית ציפורניים, מניקור ופדיקור, טיפוח ציפורניים, טכנאות ציפורניים, שמן עץ התה, מניקור, פדיקור, שחור בציפורן, פודיאטור, מוצרים לציפורניים, בעיות בציפורניים, תזונה וכל נושא אחר שקשור לעולם הציפורניים.


מנהל הפורום

אבי שגיא

מומחה לבעיות ציפורניים, מנהל את הקליניקה היחידה בארץ לאבחון וטיפול בכל בעיות הציפורניים. בנוסף, מנהל את האקדמיה לאומנות הציפורן להכשרת מקצועיות ומדריכות לתחום. מנהל פורומים שונים ברחבי האינטרנט, כותב ערכים בויקיפדיה, כותב מאמרים למגזינים בתחום, מעביר הרצאות וסדנאות ועוד.יש לך בעית ציפורניים שבאמת מטרידה אותך? חשוב להשאיר טלפון ואימייל כי אנחנו כאן כדי לעזור לך.


לחילופין אפשר ללחוץ על הכפתור ולהתקשר עכשיו:פורום בעיות ציפורניים
[חזרה לפורום]  
מחבר הודעה
[ אורח ] מאי
  חבלה בציפורניים 30/06/2019 12:11 

הצטרף בתאריך :

לפני כשלוש שבועות נסגרה הדלת של הבית על האצבע הציפורן יצאה מאיזור הבסיס אך לא נתלשה במיון תפרו לי את בסיס הציפורן וכאשר הורידו אמרו שיש חשש שהיא תיפול ולא תצמח . אשמח לדעת אם זה נכון או שהתחילו לי אותה . בתמונה הציפורן לאחר 3 שבועות והוצאת תפריםתמונה
   
[אבי_שגיא]
  חבלה בציפורן 30/06/2019 12:29 

הצטרף בתאריך :
04/12/2017 16:16

היי מאי,

לא הבנתי בדיוק מה הטיפול שהעניקו לך ומה היתה מטרתו, אבל ציפורן שעברה טראומה בדרך כלל תגיע למצב של נשירה. לעיתים היא תצמח מחדש כמעט כרגיל (כמו שהיתה בעבר), במקרים אחרים היא תצמח עם עיוות כלשהו, ובמקרים מאוד חמורים היא לא תחזור לצמוח. קשה לדעת מראש כיצד היא תגיב, אבל ככל שהטראומה למקום היתה יותר קשה כך התוצאות יהיו פחות מוצלחות. בכל מקרה, ציפורן שעברה טראומה ברוב המוחלט של המקרים לא תחזור להיות מה שהיתה, אפילו אם רק נשרה ללא סיבה הנראית לעין. את ההשפעה מרגישים בהמשך, כשהציפורן לא מתפקדת כמו שצריך.

מה אפשר לעשות? להגן עליה היטב במהלך השיקום, לעודד אותה לצמוח, וכמובן לצמוח תקין. זה תהליך מאוד ארוך שאם עושים אותו כמו שצריך אפשר להפיק את המירב מהתהליך ואף להימנע מעיוותים בעתיד.

בהצלחה ורפואה שלמה,

אבי שגיא, ניקולוג 
   
דף : 1     1 |    >>1

[חזרה לפורום]  
טואול בניית אתרי אינטרנט