פורום ציפורניים 

יש לך שאלה על ציפורניים?

בפורום זה תוכלו לשאול על כל נושא שקשור לעולם הציפורניים - בריאותי וקוסמטי:


מחלות ציפורניים, פטרת ציפורניים, ציפורן חודרנית, כסיסת ציפורניים, ציפורניים חלשות, ציפורניים לא צומחות, כתמים בציפורניים, טיפול בלייזר לפטרת, בעיות ומחלות ציפורניים שונות, כתמים לבנים על הציפורניים, דלקת בציפורן, אמטריקס, לק ג'ל, בניית ציפורניים, מניקור ופדיקור, טיפוח ציפורניים, טכנאות ציפורניים, שמן עץ התה, מניקור, פדיקור, שחור בציפורן, פודיאטור, מוצרים לציפורניים, בעיות בציפורניים, תזונה וכל נושא אחר שקשור לעולם הציפורניים.


מנהל הפורום

אבי שגיא

מומחה לבעיות ציפורניים, מנהל את הקליניקה היחידה בארץ לאבחון וטיפול בכל בעיות הציפורניים. בנוסף, מנהל את האקדמיה לאומנות הציפורן להכשרת מקצועיות ומדריכות לתחום. מנהל פורומים שונים ברחבי האינטרנט, כותב ערכים בויקיפדיה, כותב מאמרים למגזינים בתחום, מעביר הרצאות וסדנאות ועוד.יש לך בעית ציפורניים שבאמת מטרידה אותך? חשוב להשאיר טלפון ואימייל כי אנחנו כאן כדי לעזור לך.


לחילופין אפשר ללחוץ על הכפתור ולהתקשר עכשיו:פורום בעיות ציפורניים
[חזרה לפורום]  
מחבר הודעה
[ אורח ] שלי
  התרוממות 06/05/2020 08:27 

הצטרף בתאריך :

אז ככה הייתה לי בנייה ארוכה שתמיד עשיתי אצל אותה בונה קמתי בוקר בהיר אחד עם כאבים באצבע ודם בפנים והבנתי שכנראה קיבלתי מכה בשינה באותה אצבע נהייתה לי התרוממות ובכללי יש לי מחלת עור פסוריאזיס בציפורניים אז הם חלשות בקיצר באתי לאותה בונה לראות מה קרה לציפורן הורדו את באקריל המצב היה על הפנים היא הייתה ממש בהתרוממות אז היא אמרה נצטרך לחכות עד שתגדל שנעשה לך בנייה בקיצר אני לא יכולה ללכת בלי בנייה על ציפורן אחת הלכתי לבונה אחרת חברה שלי היא הצליחה לבנות לי עליה אחרי ששייפתי את כל החלק המרומם עד החלק שהוא יושב טוב ואני מקבעת אותה עם פלסטר שתגדל ישר השאלה שלי היא עם היא תגדל עוד חודש לפחות ? ואם יש סיכוי שהבנייה בפעם השנייה שעשיתי עליה תפגע בכל הציפורן ? ואיך בכללי לטפל בהתרוממות 
   
[אבי_שגיא]
  התרוממות ציפורן 06/05/2020 08:29 

הצטרף בתאריך :
04/12/2017 16:16

היי שלי,

 

זו לא התרוממות אלא הנתקות הציפורן, מקרה יותר מורכב ומצריך התייחסות מקצועית מלאה.

מציע שתצרי אית קשר ותגיעי לקליניקה לבדיקה.

0524379460

 

אבי 
   
דף : 1     1 |    >>1

[חזרה לפורום]  
טואול בניית אתרי אינטרנט