פורום ציפורניים 

יש לך שאלה על ציפורניים?

בפורום זה תוכלו לשאול על כל נושא שקשור לעולם הציפורניים - בריאותי וקוסמטי:


מחלות ציפורניים, פטרת ציפורניים, ציפורן חודרנית, כסיסת ציפורניים, ציפורניים חלשות, ציפורניים לא צומחות, כתמים בציפורניים, טיפול בלייזר לפטרת, בעיות ומחלות ציפורניים שונות, כתמים לבנים על הציפורניים, דלקת בציפורן, אמטריקס, לק ג'ל, בניית ציפורניים, מניקור ופדיקור, טיפוח ציפורניים, טכנאות ציפורניים, שמן עץ התה, מניקור, פדיקור, שחור בציפורן, פודיאטור, מוצרים לציפורניים, בעיות בציפורניים, תזונה וכל נושא אחר שקשור לעולם הציפורניים.


מנהל הפורום

אבי שגיא

מומחה לבעיות ציפורניים, מנהל את הקליניקה היחידה בארץ לאבחון וטיפול בכל בעיות הציפורניים. בנוסף, מנהל את האקדמיה לאומנות הציפורן להכשרת מקצועיות ומדריכות לתחום. מנהל פורומים שונים ברחבי האינטרנט, כותב ערכים בויקיפדיה, כותב מאמרים למגזינים בתחום, מעביר הרצאות וסדנאות ועוד.יש לך בעית ציפורניים שבאמת מטרידה אותך? חשוב להשאיר טלפון ואימייל כי אנחנו כאן כדי לעזור לך.


לחילופין אפשר ללחוץ על הכפתור ולהתקשר עכשיו:פורום בעיות ציפורניים
[חזרה לפורום]  
מחבר הודעה
[ אורח ] לילי
  ציפורניים מתנתקות מהעור 08/06/2022 15:39 

הצטרף בתאריך :

כותבת שוב מכיוון שלא קיבלתי מענה, אני מניחה שההודעה הקודמת התפספסה. אשמח לעזרה עם בעיה שאני לא מוצאת לה פיתרון כבר שנים. הציפורניים שלי פשוט מתנתקות מהעור. הציפורניים לא נפגעו ממכה כלשהי, אין לי דלקות/פטריות(עשיתי בדיקת מעבדה לאחר קבלת הפניה מרופא עור), אני לא עושה לק ג׳ל/בניה או כל דבר הקשור לכך, לא מורחת לק, לא עובדת/מתעסקת עם מים באופן חריג. עשיתי בדיקות דם, הכל תקין. מבהירה כי אני לא מאריכה ציפורניים וגם לא כוססת. לא מוצאת סיבה לכך שהציפורניים מתנתקות. חשוב לציין שזה לא קורה בכל הציפורניים, אבל רובן כן מתנתקות, מה שעושה להן מראה "מרומם" וקטן. ההתנתקות בכל ציפורן היא אחידה, כך שזה לא נראה מוזר/חריג או ״חולה״. בנוסף, הציפורניים לא צהובות/שחורות או כל דבר אחר שיכול להעיד על דלקת/פטרת. שורה תחתונה, הציפורניים נראות רגילות לגמרי, רק שהן מתנתקות לאט לאט מהעור כך שהן מתרוממות ונראות יותר קטנות ביחס לציפורניים שלא מתנתקות מהעור. אשמח לעזרה, מה יכולה להיות הבעיה? האם יש סיכוי שהציפורניים יפסיקו להתנתק ואף יתחברו חזרה לעור בעת הצמיחה, כך שלא יראו כמו שהן נראות עכשיו? מצרפת תמונה, ניתן לראות את הפער בין הציפורניים שמתנתקות מהעור כאשר הבולטת שבהן היא הציפורן בקמיצה, לבין הציפורניים שלא מתנתקות כמו הציפורן באצבע.תמונה
   
דף : 1     1 |    >>1

[חזרה לפורום]  
טואול - בניית אתרים