052-4379460  
   1. בית
  2. /
  3. בית

ברוכים הבאים ל'ציפורניים'


איזה שירות ברצונך לקבל? 

כל המידע בנושא ציפורניים בפייסבוק רק בקבוצה אחת!


כולם מוזמנים להכנס:

מי אנחנו?


' ציפורניים', בהנהלת אבי שגיא, הנו מרכז לייעוץ ואבחון בעיות ציפורניים ובית ספר להכשרת מקצועיות לתחומי טיפוח הציפורניים.


ייעוץ וטיפול בציפורן הטבעית:

המקום היחיד בארץ בו תקבלו אבחון וייעוץ מהירים ומדויקים לבעיות ציפורניים שונות, כגון פטרת, ציפורן חודרנית, כתמים בציפורניים, סדקים, שברים, התרוממויות וכל תופעה אחרת שקשורה לבעיות ציפורניים.
האבחון מתבצע באופן אישי ופרטני ובמתן תשומת לב מרבית, בהכוונה לשימוש בחומרים טבעיים וזמינים, ובדגש על טיפול עצמי ומניעה. אנו מקפידים על מתן הנחיות ברורות ומתחייבים לליווי אישי עד להצלחה.


 

הכשרת מקצועיות לתחומי המניקור ופדיקור:

 

שיטות הלימוד שלנו מהייחודיות והמתקדמות בעולם.

 

הקורסים אצלנו מחולקים לשניים: עיוני ומעשי.

החלק העיוני מועבר באופן דיגיטלי, בסרטוני וידאו בהם ניתן לצפות מתי וכמה שרוצים והם מקיפים את כל החומר התיאורטי שצריך להכיר בתחום טיפוח הציפורניים, לק ג'ל ובניית ציפורניים, קישוטים, הקמת העסק מיתוג ופרסום.

החלק המעשי של הקורסים מתקיים אצל כל אחת מהמדריכות המצוינות שלנו ברחבי הארץ, במכון הפרטי שלהן. הלימודים מתקיימים באופן פרטני, אחת על אחת, עם תשומת לב מירבית וברמה הגבוהה ביותר!

 

שיטת הלימוד שלנו מוכוונת על ידי Doug Schoon שהוא המאסטר העולמי לטיפול וטיפוח הציפורניים ומדע החומרים והתהליכים.

שיטת הלימוד של Doug הינה הנגשת הידע לקהל העוסקות בטיפול וטיפוח הציפורניים והקפדה על הבנה עמוקה, שימוש בכלי מחקר מתקדמים לניפוץ מיתוסים והרמת ענף המניקור והפדיקור לרמות ידע ואיכות גבוהים ביותר.

 

זה יהיה שונה מכל מה שהכרת עד היום... הצטרפי לחוויית למידה מתקדמת!בואי להיות מהטובות והמובילות בתחום הקוסמטיקה!טעימה מהקורס המקיף בנושא "תופעות ובעיות ציפורניים"

הכתבות שלנו במגזינים השונים


כתבה בנושא 4 הגנות הציפורן

כתבה בנושא אנומליות 

מדור פרסומי

 
טואול בניית אתרי אינטרנט