'ציפורניים'
- קליניקה ואקדמיה -

ברוכים הבאים!
איזה שירות ברצונך לקבל? 


 מי אנחנו?

'ציפורניים', בהנהלת אבי שגיא,
הינו קליניקה לטיפול בבעיות ציפורניים, ואקדמיה יוקרתית לאומנות הציפורן.


ייעוץ וטיפול בציפורניים


הקליניקה היחידה בארץ שמתמחה בניקולוגיה - טיפול אך ורק בציפורניים.


אצלנו תקבלו אבחון וייעוץ מהירים ומדויקים לבעיות ציפורניים שונות,
כגון: אוניכוליזיס, טרג'יום, דיסטרופיה, דלמינציה, פטרת, ציפורן חודרנית,
כתמים בציפורניים, סדקים, שברים וכל תופעה אחרת שקשורה לבעיות ציפורניים.

האבחון מתבצע באופן אישי ופרטני, בקליניקה או מרחוק, ובמתן תשומת לב מרבית,
בהכוונה לשימוש בחומרים טבעיים וזמינים, ובדגש על טיפול עצמי ומניעה.
אנו מקפידים על מתן הנחיות ברורות ומתחייבים לליווי אישי עד להצלחה.


 

האקדמיה לאומנות הציפורן

אקדמיה יוקרתית להכשרת מדריכות לתחום טיפוח הציפורן - Nail Instructore
הכשרת מקצועיות לתחום טיפוח הציפורניים ברמה מאוד גבוהה ובשיטות לימוד מתקדמות.
לימודים פרטניים, אחת על אחת, ליווי עסקי. סניפים בכל הארץ


קורסים מקצועיים נוספים: מניקור, לק ג'ל, בנייה בשיטות שונות, פדיקור ועוד.

קורסיי ידע והעשרה נרחבים.

שיטת לימוד בינלאומית.

 בואי להיות מהטובות והמובילות בתחום הקוסמטיקה!


אתי ממליצה על הלימודים אצלנו:


למדו וממליצות על קורס הכשרת מדריכות של אבי שגיא


ענת נבואני כתבה: 

"אני בתחום הציפורניים כבר 6 שנים חשבתי שאני יודעת הכל כי העבודות שלי היו טובות! 

היכרתי את אבי התחלתי בתהליך ההכשרה ופתאום אני מרגישה שיש לי מידע רק 10% מעולם הציפורניים...

ההכשרה מתחילה ממש מאפס, מהאנטומיה שאף פעם לא הזכירו אותה בשום קורס שעברתי!

אחרי ההכשרה המעשירה והמבחנים שעברתי אני מרגישה עכשיו שאני שולטת טוב מאוד בחומר אני יודעת לזהות ולאבחן בעיות/מחלות הציפורניים, ויודעת שכל ציפורן אפילו צריכה טיפול אחר מהשנייה, אני יודעת גם איך שומרים על ציפורן בריאה ועל הגיינה במכון ואיך מנהלים עסק ועוד ועוד ועוד...

אני חושבת שכל מקצועית חייבת לעבור תהליך ההכשרה כדי לעבוד נכון ובטוח."


מלאני קספלר מספרת: 
"היה קורס מאוד מעניין ומעשיר. אני לא חושבת שיש מישהו שמלמד ברמה כזאת בארץ. הלימודים היו מאוד מעניינים ואבי הסביר את הכל בסבלנות והיה זמין לכל שאלה. אני מרגישה עכשיו הרבה יותר בטוחה להדריך ואני מרגישה את זה כשאני מדריכה בנות. כשיש יותר ידע יש יותר בטחון וההדרכה יותר מוצלחת. בקיצור אני ממליצה בחום ללמוד אצל אבי!"

קרינה אוסדצ'וק מספרת: 

"‎אני שמחה מאוד שהייתה לי הזדמנות ללמוד באקדמיה יוקרתית ״ציפורניים״ הבנהלת אבי שגיא. 

‎לאחר השלמת קורס מדריכות אני למדתי לא רק ללמד ולספק את החומר בצורה נכונה לתלמידים, אלא גם לנסח נכון להסביר בבירור את החלק התיאורטי כולו, כך ברור לכולם. בנוסף, בתהליך של למידה אני סיפקתי מאבי הרבה ידע, חומר חדש, חידשתי את מלאי הידע קיים. הוא גם לימד אותי שיטות מאוד טובות שהוא פיתח כמו שיטת אחת אחת שאני עובדת איתה כל הזמן. אם את גם רוצה להצליח בתהליך שלך בתחום, מומלץ מאוד ללמוד אצל אבי"


טל יחזקאל כתבה: 
"ההכשרה הכי מעשירה ומקצועית שעברתי!

מעולם לא נתקלתי בכמות תוכן כזו גדולה, רלוונטית ומדויקת, שבהחלט העשירה אותי וחידשה לי המון.

בנוסף, הליווי האישי והמקצועי של אבי בתהליך ההכשרה (וגם לאחריו) הינו דבר מדהים שלא ברור מאליו ושלא פוגשים במקומות לימוד אחרים"


יוליה מספרת: 
"מי שמכיר את אבי יודע שאין דברים כאלה. יש לי נסיון מהרבה מקומות וגם הדרכתי ואני מדריכה בהרבה מקומות, אבל את הידע שקיבלתי אצל אבי לא קיבלתי בשום מקום אחר. מתייחס לציפורניים בשיא הרצינות ובאהבה ונותן את כולו כדי שתצליחי. מסביר על הכימיה והחומרים וכל מה שצריך לדעת. אין משהו שתשאלי ולא תקבלי תשובה מקצועית. לא רק שהוא לימד אותי כל כך טוב, הוא גם חבר נפלא ואני שמחה מאוד שפגשתי אותו. ממליצה לכל אחת ללמוד את אבי שגיא ורק אצלו! ובמיוחד מי שרוצה להיות מדריכה, אני בטוחה שמי שתבוא ללמוד תצליח!"

מעין אליאב מספרת: 
"טוב, אין דברים כאלה. למדתי אצל אבי את הקורס. בסוף כמעט הגעתי למבחן הסופי אבל לא סיימתי את הקורס כי קיבלתי הצעת עבודה מתחום אחר והחלטתי לעזוב את המקצוע, אבל הקורס אצל אבי היה פשוט מעולה. שנים שחיפשתי מידע ובכל מקום שלמדתי לא הסבירו שום דבר, רק אצל אבי התחלתי להבין דברים וגם קיבלתי בטחון להכנס להיות מדריכה. אני בטוחה שאשתמש בידע ובטכניקות שהוא לימד אותי גם בתחום החדש שאני נמצאת בו כמנהלת. בנות, אל תהססו, הקורס אצלו זה משהו שכל אחת מקצועית חייבת ללמוד! לא רק מדריכות. ואבי מקסים... לא תמצאו מורים כאלה, באחריות! וגם כשהודעתי לו שאני פורשת הוא כל כך פרגן ותמך... אם אחזור למקצוע ביום מן הימים אין ספק שאת הרענון אעבור דרכו וגם אסיים את קורס המדריכות. תודה רבה אבי אלוף (: "


*****הקליניקה לבעיות ציפורניים של אבי שגיא - ההצלחות שלנו


טיפול בפטרת ציפורניים קלאסית


טיפול באוניכוליזיס - התרוממות לוחית הציפורן בעקבות שימוש בלק ג'ל


טיפול בכתמי ציפורניים בקצה החופשי


טיפול בציפורן חודרנית קשה שחדרה לשני קירות הצד


טיפול בציפורניים עבות והיפרקרטוזיס


טיפול בציפורניים חלשות, מתפצלות ודקות, סובלות מדלמינציה טיפול באוניכוליזיס חמור לאחר שנים שהלקוח ניסה לטפל בכל מיני שיטות ללא הצלחה. 
הטיפול אצל אבי שגיא: לאחר כחצי של טיפול יש החלמה מלאה ב-3 מתוך 5 ציפורניים,
החלמה חלקית נצפתה בזרת, ושיפור חלקי באגודל. והטיפול נמשך...


 
טיפול בכתמים לבנים בציפורניים - פטרת ציפורניים משטחית WSO


טיפול במחלת ציפורניים קשה - אוניכוליזיס,
פגיעה במיטת הציפורן וחשש לטרג'יום


טיפול בציפורניים צהובות שנלוו לציפורן חודרנית

טיפול לשיפור בריאות ומראה הציפורניים


*****

המליצו על אבי שגיא...


בטי מספרת:
"הגעתי לאבי עם ציפורניים קשות וכואבות, הרגשתי אי נוחות תמידית בציפורניים. אחרי פגישה אחת וטיפול בבית היה שיפור ממש משמעותי! היום הציפורניים שלי כבר במצב הרבה יותר טוב וגם נראות טוב יותר. תודה!"

אריק מספר:
"סבלתי מציפורן חודרנית שהציקה בזמן הליכה במיוחד מכל מגע הכי קטן באזור, אפילו מגע של השמיכה בלילה גרמה לי להתפתל מכאבים. אצל אבי קיבלתי טיפול אישי ויחס חם, המון סבלנות. כמעט ללא כאבים. לא האמנתי, אבל כבר למחרת היה שיפור משמעותי, עבד כמו קסם. ובלי צלקות או חיתוכים או לייזר. אחרי שבוע כבר שכחתי מהציפורן החודרנית... מזל שהכרתי את אבי. מבחינתי הוא המומחה לדברים האלה!"

מרים כתבה:
"שבוע טוב אבי, 
רציתי רק להגיד שזכות השמנים שנתת לי ניצלו ציפורני הבהונות שלי. 
אלפי תודות.
אגיע אליך שוב בקרוב."

פרידה מספרת:
"הייתי מיואש. התביישתי להראות את הציפורניים לילדים ולנכדים. גם כאבו לי מאוד. היו ממש מכוערות. פחדתי שכבר לא יחזרו לצמוח יותר. אבי בדק אותן ונתן לי טיפול מדויק. לא האמנתי אבל אחרי חודשיים הן כבר חזרו להיות כמעוט כמו פעם. התחושה נפחאה, אני מאושרת ודי לא מאמינה שזה קרה. עכשיו אני מתכוונת להתייעץ איתו לפני שאני עושה לק ג'ל שלא יחזור המקרה"

אורי מספר:
"היו לי כתמים בציפורניים ופטרת ב 4 ציפורניים. זה נראה לא טוב וריח ממש לא נעים. אבי עזר לי והמצב השתפר יפה. לקח 4 חודשים ולא מהר אבל העיקר מבחינתי שהשתפר. אני ממשיך לטפל"

אתי מספרת:
"הגעתי לאבי אחרי שכמה פעמים עשיתי לק ג'ל וממש הרסו לי את הציפורניים. המצב היה ממש לא טוב ומזל שהגעתי לאבי כי הוא שיקם לי אותן, הנחה אותי בדיוק מה צריך לעשות בכל שלב וכל זה בהמון סבלנות ותשומת לב. עכשיו אני מתייעצת איתו לפחות פעם בחודש על מצב הציפורניים בידיים כשאני עושה לק ג'ל וגם כשעושים לי פדיקור. אני לא רוצה להגיע למצב שהיה לי שהיה ממש נורא. על אבי אני סומכת. לא נותנת לאחרות לגעת לי בציפורנייםאם אבי לא ממליץ"

רונית מספרת:
"אני מקצועית מתחום הציפורניים. הגעתי לאבי עם ציפורניים חלשות ושבירות, ניסיתי המון דברים ולא ידעתי מה לעשות. הן היו ממש כמו נייר, התפוררו לי. אבי ממש הפתיע אותי, לימד אותי דברים שלא תיארתי לעצמי וגם לא למדתי בשום מקום. הוא הסביר לי מה הבעיה בציפורניים וגם נתן לי תכשיר מצוין שעשה את העבודה מצוין. אחרי חודש של טיפול הן נהיו עבות ויפות. ממש כמו פעם. אני ממש שמחה שהנושא נפתר. מאז שהתחלתי לעשות לעצמי לק ג'ל התחילו לי צרות בציפורניים. עכשיו אני נשמרת כמה שיותר"

ניסים מספר:
"מאז גיל 13 אני סובל מהתדרדרות בציפורניים. שאלתי מלא רופאים ומי לא שאלית. אף אחד לא התייחס אלי ברצינות וגם לא ידעו להגיד מה זה. הגעתי לאבבי והוא נתן לי הסבר על הכל. פעם ראשונה שמתייחסים אליי ברצינות וגם מציעים לי טיפול שזה בכלל חלום מבחינתי. המצב של הציפורניים השתפר. הוא אף פעם לא יהיה מושלם אבל מה לעשות יש גם גנטיקה. תודה רבה לאבי שגיא"

אתי מספרת:
"יש לי מכון ללק ג'ל ובעצמי היתה לי בעיה בציפורניים שלא היה לי מושג מה לעשות. ניסיתי כל מה שאני יודעת ולא הצלחתי לפתור את הבעיה. כל מי ששאלתי אמר שיש לי פטרת בציפורניים אבל תוצאות הבדיקות שעשיתי היו שליליות. זה ממש שיגע אותי. גם המשחות לא עזרו ולא שום דבר אחר ולא רציתי לקחת כדורים.מזל שהגעתי לאבחון של אבי כי הוא הסביר לי שיש לי בעיה אחרת בכלל ולא יאומן כמה שהוא צדק. הוא נתן לי משחה ובתוך חודש המצב הבעיה נעלמה. לקח זמן עד שהציפורניים חזרו לעצמן אבל לפחות החלק העיקרי נפתר. תודה אבי!!"

טואול בניית אתרי אינטרנט