טיפול בפטרת ציפורניים

פטריות בציפורניים ברגליים מאז ומתמיד היו מטרד גדול – הפטרייה ברגליים פוגעת בלא מעט אנשים – וכאשר היא פוגעת, קשה מאוד להיפתר ממנה.

טיפול בפטרת ציפורניים יכול להתבצע בצורה טבעית וגם בצורה קונבנציונלית,  המרכז לייעוץ והכשרה לעולם הציפורן ידע לתת לכם בדיוק את הטיפול המתאים ביותר עבורכם.


פטריות בציפורניים ברגליים מאופיינים בשלושה סוגים עיקריים :

·        זיהום שמתפתח מעל למשטח הציפורן

·        זיהום שמתפתח בתוך לוחית הציפורן

·        זיהום שמתפתח מתחת ללוחית הציפורן


אצלנו ב'ציפורניים' מקפידים על אבחון מסודר והבנה לעומק של הבעיה כחלק מטיפול בפטרת ציפורניים

האבחון מהיר ומדויק ובסופו תוגדר הבעיה ואופן הטיפול. 

בפנייה לרופא או למכונים שונים יוענק לך טיפול שמייצג את השיטות המקובלות אצלם או על פי המוצרים שהם מובילים.

זהו לא בהכרח טיפול שמיועד עבורך...

הרופא מטפל בפן הבריאותי, לרשות הרופא משחות וכדורים. מכיוון שלא ימהר להמליץ על כדורים הוא יתחיל טיפול במשחות שלעיתים קרובות אינן יעילות לתופעה. בהמשך יהיה מעבר לכדורים - שאף אחד מאיתנו לא ממהר ליטול והם לא בהכרח נדרשים.

במכוני לייזר ימליצו לך על טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר, שלרוב יקר, ואינו מתאים לכל מקרה. יעילותם סבירה, אך לא בהכרח כדאי להכנס לטיפול זה מסיבות שונות.

במכוני קוסמטיקה בדרך כלל יש מעט ידע בתחום, הטיפול מוכוון אסתטית ופחות בריאותית.

בחנויות שונות או אצל משווקים שונים ניתן למצוא תכשירים לטיפול בתופעה. רובם המוחלט כלל לא יעילים, ובמיוחד שלא בוצע אבחון כראוי ושיטות הטיפול לא מוסברות ללקוח באופן מלא ומדויק. מי שמבין איך פטרת נוצרת גם יודע שאין תכשירי קסם.


לקבלת טיפול בפטריה בציפורני הרגליים התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונשוב אליכם בהקדם לייעוץ וטיפול ממוקד בבעיה שלכם. לתיאום תור 0524379460

logo בניית אתרים