המליצו על אבי שגיא...

כמה מילים מהלקוחות המרוצים

אורי מספר: 
"היו לי כתמים בציפורניים ופטרת ב 4 ציפורניים. זה נראה לא טוב וריח ממש לא נעים. אבי עזר לי והמצב השתפר יפה. לקח 4 חודשים ולא מהר אבל העיקר מבחינתי שהשתפר. אני ממשיך לטפל"

מרים כתבה: 
"שבוע טוב אבי,  
רציתי רק להגיד שזכות השמנים שנתת לי
ניצלו ציפורני הבהונות שלי.  
אלפי תודות. 
אגיע אליך שוב בקרוב."

אריק מספר: 
"סבלתי מציפורן חודרנית שהציקה בזמן הליכה במיוחד מכל מגע הכי קטן באזור, אפילו מגע של השמיכה בלילה גרמה לי להתפתל מכאבים. אצל אבי קיבלתי טיפול אישי ויחס חם, המון סבלנות. כמעט ללא כאבים. לא האמנתי, אבל כבר למחרת היה שיפור משמעותי, עבד כמו קסם. ובלי צלקות או חיתוכים או לייזר. אחרי שבוע כבר שכחתי מהציפורן החודרנית... מזל שהכרתי את אבי. מבחינתי הוא המומחה לדברים האלה!"


בטי מספרת: 
"הגעתי לאבי עם ציפורניים קשות וכואבות, הרגשתי אי נוחות תמידית בציפורניים. אחרי פגישה אחת וטיפול בבית היה שיפור ממש משמעותי! היום הציפורניים שלי כבר במצב הרבה יותר טוב וגם נראות טוב יותר. תודה!"

פרידה מספרת: 
"הייתי מיואש. התביישתי להראות את הציפורניים לילדים ולנכדים. גם כאבו לי מאוד. היו ממש מכוערות. פחדתי שכבר לא יחזרו לצמוח יותר. אבי בדק אותן ונתן לי טיפול מדויק. לא האמנתי אבל אחרי חודשיים הן כבר חזרו להיות כמעוט כמו פעם. התחושה נפחאה, אני מאושרת ודי לא מאמינה שזה קרה. עכשיו אני מתכוונת להתייעץ איתו לפני שאני עושה לק ג'ל שלא יחזור המקרה"

אתי מספרת: 
"הגעתי לאבי אחרי שכמה פעמים עשיתי לק ג'ל וממש הרסו לי את הציפורניים. המצב היה ממש לא טוב ומזל שהגעתי לאבי כי הוא שיקם לי אותן, הנחה אותי בדיוק מה צריך לעשות בכל שלב וכל זה בהמון סבלנות ותשומת לב. עכשיו אני מתייעצת איתו לפחות פעם בחודש על מצב הציפורניים בידיים כשאני עושה לק ג'ל וגם כשעושים לי פדיקור. אני לא רוצה להגיע למצב שהיה לי שהיה ממש נורא. על אבי אני סומכת. לא נותנת לאחרות לגעת לי בציפורנייםאם אבי לא ממליץ"


רונית מספרת: 
"אני מקצועית מתחום הציפורניים. הגעתי לאבי עם ציפורניים חלשות ושבירות, ניסיתי המון דברים ולא ידעתי מה לעשות. הן היו ממש כמו נייר, התפוררו לי. אבי ממש הפתיע אותי, לימד אותי דברים שלא תיארתי לעצמי וגם לא למדתי בשום מקום. הוא הסביר לי מה הבעיה בציפורניים וגם נתן לי תכשיר מצוין שעשה את העבודה מצוין. אחרי חודש של טיפול הן נהיו עבות ויפות. ממש כמו פעם. אני ממש שמחה שהנושא נפתר. מאז שהתחלתי לעשות לעצמי לק ג'ל התחילו לי צרות בציפורניים. עכשיו אני נשמרת כמה שיותר"

ניסים מספר: 
"מאז גיל 13 אני סובל מהתדרדרות בציפורניים. שאלתי מלא רופאים ומי לא שאלית. אף אחד לא התייחס אלי ברצינות וגם לא ידעו להגיד מה זה. הגעתי לאבבי והוא נתן לי הסבר על הכל. פעם ראשונה שמתייחסים אליי ברצינות וגם מציעים לי טיפול שזה בכלל חלום מבחינתי. המצב של הציפורניים השתפר. הוא אף פעם לא יהיה מושלם אבל מה לעשות יש גם גנטיקה. תודה רבה לאבי שגיא"

אתי מספרת: 
"יש לי מכון ללק ג'ל ובעצמי היתה לי בעיה בציפורניים שלא היה לי מושג מה לעשות. ניסיתי כל מה שאני יודעת ולא הצלחתי לפתור את הבעיה. כל מי ששאלתי אמר שיש לי פטרת בציפורניים אבל תוצאות הבדיקות שעשיתי היו שליליות. זה ממש שיגע אותי. גם המשחות לא עזרו ולא שום דבר אחר ולא רציתי לקחת כדורים.מזל שהגעתי לאבחון של אבי כי הוא הסביר לי שיש לי בעיה אחרת בכלל ולא יאומן כמה שהוא צדק. הוא נתן לי משחה ובתוך חודש המצב הבעיה נעלמה. לקח זמן עד שהציפורניים חזרו לעצמן אבל לפחות החלק העיקרי נפתר. תודה אבי!!"


סיפורי הצלחה של המקצועיות
שעברו את הקורס היוקרתי להכשרת מדריכות

בואי להיות מהטובות והמובילות בתחום הקוסמטיקה!

ענת נבואני כתבה: 

"אני בתחום הציפורניים כבר 6 שנים חשבתי שאני יודעת הכל כי העבודות שלי היו טובות! 

היכרתי את אבי התחלתי בתהליך ההכשרה ופתאום אני מרגישה שיש לי מידע רק 10% מעולם הציפורניים...

ההכשרה מתחילה ממש מאפס, מהאנטומיה שאף פעם לא הזכירו אותה בשום קורס שעברתי!

אחרי ההכשרה המעשירה והמבחנים שעברתי אני מרגישה עכשיו שאני שולטת טוב מאוד בחומר אני יודעת לזהות ולאבחן בעיות/מחלות הציפורניים, ויודעת שכל ציפורן אפילו צריכה טיפול אחר מהשנייה, אני יודעת גם איך שומרים על ציפורן בריאה ועל הגיינה במכון ואיך מנהלים עסק ועוד ועוד ועוד...

אני חושבת שכל מקצועית חייבת לעבור תהליך ההכשרה כדי לעבוד נכון ובטוח."

מלאני קספלר מספרת: 
"היה קורס מאוד מעניין ומעשיר. אני לא חושבת שיש מישהו שמלמד ברמה כזאת בארץ. הלימודים היו מאוד מעניינים ואבי הסביר את הכל בסבלנות והיה זמין לכל שאלה. אני מרגישה עכשיו הרבה יותר בטוחה להדריך ואני מרגישה את זה כשאני מדריכה בנות. כשיש יותר ידע יש יותר בטחון וההדרכה יותר מוצלחת. בקיצור אני ממליצה בחום ללמוד אצל אבי!"

קרינה אוסדצ'וק מספרת: 

"‎אני שמחה מאוד שהייתה לי הזדמנות ללמוד באקדמיה יוקרתית ״ציפורניים״ הבנהלת אבי שגיא. 

‎לאחר השלמת קורס מדריכות אני למדתי לא רק ללמד ולספק את החומר בצורה נכונה לתלמידים, אלא גם לנסח נכון להסביר בבירור את החלק התיאורטי כולו, כך ברור לכולם. בנוסף, בתהליך של למידה אני סיפקתי מאבי הרבה ידע, חומר חדש, חידשתי את מלאי הידע קיים. הוא גם לימד אותי שיטות מאוד טובות שהוא פיתח כמו שיטת אחת אחת שאני עובדת איתה כל הזמן. אם את גם רוצה להצליח בתהליך שלך בתחום, מומלץ מאוד ללמוד אצל אבי"

טל יחזקאל כתבה: 
"ההכשרה הכי מעשירה ומקצועית שעברתי!

מעולם לא נתקלתי בכמות תוכן כזו גדולה, רלוונטית ומדויקת, שבהחלט העשירה אותי וחידשה לי המון.

בנוסף, הליווי האישי והמקצועי של אבי בתהליך ההכשרה (וגם לאחריו) הינו דבר מדהים שלא ברור מאליו ושלא פוגשים במקומות לימוד אחרים"

יוליה מספרת: 
"מי שמכיר את אבי יודע שאין דברים כאלה. יש לי נסיון מהרבה מקומות וגם הדרכתי ואני מדריכה בהרבה מקומות, אבל את הידע שקיבלתי אצל אבי לא קיבלתי בשום מקום אחר. מתייחס לציפורניים בשיא הרצינות ובאהבה ונותן את כולו כדי שתצליחי. מסביר על הכימיה והחומרים וכל מה שצריך לדעת. אין משהו שתשאלי ולא תקבלי תשובה מקצועית. לא רק שהוא לימד אותי כל כך טוב, הוא גם חבר נפלא ואני שמחה מאוד שפגשתי אותו. ממליצה לכל אחת ללמוד את אבי שגיא ורק אצלו! ובמיוחד מי שרוצה להיות מדריכה, אני בטוחה שמי שתבוא ללמוד תצליח!"

מעין אליאב מספרת: 
"טוב, אין דברים כאלה. למדתי אצל אבי את הקורס. בסוף כמעט הגעתי למבחן הסופי אבל לא סיימתי את הקורס כי קיבלתי הצעת עבודה מתחום אחר והחלטתי לעזוב את המקצוע, אבל הקורס אצל אבי היה פשוט מעולה. שנים שחיפשתי מידע ובכל מקום שלמדתי לא הסבירו שום דבר, רק אצל אבי התחלתי להבין דברים וגם קיבלתי בטחון להכנס להיות מדריכה. אני בטוחה שאשתמש בידע ובטכניקות שהוא לימד אותי גם בתחום החדש שאני נמצאת בו כמנהלת. בנות, אל תהססו, הקורס אצלו זה משהו שכל אחת מקצועית חייבת ללמוד! לא רק מדריכות. ואבי מקסים... לא תמצאו מורים כאלה, באחריות! וגם כשהודעתי לו שאני פורשת הוא כל כך פרגן ותמך... אם אחזור למקצוע ביום מן הימים אין ספק שאת הרענון אעבור דרכו וגם אסיים את קורס המדריכות. תודה רבה אבי אלוף (: "

טואול - בניית אתרים