אבי שגיא - Avi Sagi

אבי שגיא  - Avi Sagiמוביל חדשנות ויזמות, מומחה לאסטרטגיית Open Innovation, חדשנות משבשת וחשיבה המצאתית.

יועץ חדשנות לארגונים, חברות, סטרטאפים, אקסלרטורים ומרכזי חדשנות.

חוקר חדשנות, בוגר טכניון, יזם, כותב ומרצה ליזמות וחדשנות, מוליטדיספלינרי, בעל נסיון רב ועשיר במגוון תחומים.

מנכ"ל ושותף מייסד P20. פועל להרחבת תפיסת החדשנות ברמה הלאומית, מקדם את נושא מדידת והערכת החדשנות. מוביל צוות ID8 לתהליכי ideation בארגונים וחברות. מנהל מדור החדשנות של מגזין Start Israel. מוביל פורום המנטורים הבכיר לחדשנות של הלשכה לטכנולוגיות המידע.לחצו על הקישור המבוקש:

רותם נוי

מנהלת חדשנות וטרנפורמציה דיגיטלית, ICL


כשאתם מתחילים לחשוב על תהליך חדשנות, אתם חייבים את אבי ליידכם. 

אם זה בחשיבה על אסטרטגית החדשנות, אם זה מעבר ליישום תרבות ותהליכי חדשנות, אם זה הקמת דיסיפלינה של חדשנות פתוחה, אתם מאד רוציםנאת אבי ליידכם. 

כי אבי מקצוען, בעל ידע נרחב בתחום, מלווה איתי מזה שנתיים ארגונים ממגזרים שונים אשר מתלבטים איך להכניס חדשנות לארגון שלהם. 

לאבי חשיבה יצירתית, תוך ראייה שהארגון שלך הוא במרכז. 

בשקט יאסוף מידע, ישאל שאלות, יעשה איזון בין צרכים לטווח קצר וכאלה לטווח ארוך, ובסופו של דבר ידלבר תוצר שתרצה מייד ליישם. 

אבי מוביל קבוצות וקהילות מקצועיות בתחומי החדשנות. 

והכל, חוץ ממקצועיות, גם בנועם הליכות, בנעימות, בצורה מנומסת ושירותית. 

אני לומדת מאבי בכל פגישה משותפת שלנו, אם זה עם לקוח או כל פגישה מקצועית אחרת. 

פשוט נהנת מעבודת הצוות הנעימה, מההקשבה, הרתימה והמקצועיות.

דר' אלון הסגל

ראש תכנית מערכות מידע, מכללת רמת גן,

מנהל מרכז מצוינות חדשנות בלשכה לטכנולוגיות המידע בישראל


מזה כ 4 שנים נחשפתי לפעילותו של אבי כראש צוות מנטורים 

וכראש מרכז החדשנות וחבר ועדת ההיגוי של מרכז חדשנות מצוינות בלשכה לטכנולוגיות המידע. 

אבי נבחר מבין רבים כמנטור במרכז החדשנות של הלשכה לטכנולוגיות מידע, 

מעצם היותו איש של חדשנות, מוביל תהליכי פיתוח רעיונאות, 

מומחה לחדשנות פתוחה, מוביל ומנחה קהילת מגוונת של מומחי חדשנות, 

מנחה אי-כנסים רבי משתפים ויועץ לארגונים בתחום החדשנות הפתוחה. 

אבי הוכיח את עצמו כמומחה בתחום, כבעל יכולת הנחייה וכמוביל פעילות מקצועית עניפה. 

אבי מחוייב למשימה ותוצריו מאפשרים תובנות מעשיות. ממליץ עליו בחום.

אפרת ברק

מומחית לחדשנות בחומרים


הכרתי את אבי דרך קהילת "חדשנות פתוחה" שהוא מנהל וזכיתי גם להצטרף אליה. בתור אשת מקצוע שמגיעה מעולמות החומרים והעיצוב היה מפתיע ומשמח לגלות איש מקצוע בתחום החדשנות שמסתכל על העולם בצורה רחבה ויודע איך לשלב בין חשיבה חדשנית, אסטרטגית ועסקית, ליצירתיות שלא מוגבלת רק לתחום אחד. כשבחרתי לצאת לדרך חדשה בקריירה, זכיתי גם לעבור עם אבי תהליך מנטורינג של ייעוץ עסקי ופיתוח אסטרטגי לעסק החדש שלי, חדשנות בחומרים. זה היה תהליך משמעותי שעזר לדייק את החזון, לבנות את התוכנית העסקית ולצאת לדרך בבטחה. אם אתם מחפשים חדשנות ויצירתיות - ממליצה לכם בחום להכיר את אבי שגיא.

רחלי קרייסברג

נספחית שגרירות ישראל הולנד לחדשנות ומנהלת המרכז לחדשנות ישראל-הולנד


אני מכירה את אבי מקהילת החדשנות הפתוחה שהוא מנהל. חברתי לאבי לפעילות של סיוע למפוטרי קורונה לשוב למעגל העבודה ויצרנו יחד מערך עובד שנותן הרבה ערך לאנשים שזקוקים לעזרה. אני שמחה לעבוד עם אבי, יחד אנחנו מקיימים למידה משותפת ובוחנים פרויקטים עסקיים שונים. אבי איש נטוורק עם עשייה רחבה, ושמחה על ההיכרות עמו.

מיכל זיגלמן

פיזיקאית, מומחית לאסטרטגיה, חדשנות וקבלת החלטות בתנאי מורכבות


יש לי העונג לעבוד עם אבי בשנתיים האחרונות במספר מיזמים ותהליכי יעוץ עסקיים, במסגרת פרויקטים משותפים. אבי הוא יזם ואיש חדשנות בנשמתו. אדם ורסטילי, רב תחומי המצטיין במעוף ובראייה רחבה ולא שגרתית. מצטיין בייזום תהליכי חדשנות ובקידום שיתופי פעולה עסקיים.
הבנתו בחדשנות בכלל ובחדשנות פתוחה בפרט, יחסי האנוש המצוינים המאפיינים אותו ויכולתו הייחודית להקים ולהניע קהילות חדשנות, הופכת את אבי לשחקן חיזוק ומנטור משמעותי בכל צוות או מיזם ששואף לקדם חדשנות. ממליצה בחום.

רן בר-סלע

יועץ אסטרטגיה וחדשנות לארגונים


פגשתי את אבי במסגרת פורום המנטורים לחדשנות לפני יותר משנתיים. יחד יצא לנו לפגוש מנהלי חדשנות וחברות רבות, ולהשקיע עשרות שעות בהקשבה, חשיבה וגיבוש המלצות בתחומי החדשנות בארגונים גדולים. לאבי שילוב נדיר של ידע עמוק, ניסיון רחב, צניעות ויכולת הקשבה. העבודה המשותפת הייתה תמיד היכולת המיוחדת של אבי להקשיב ולהבין את האתגר, לחבר יצירתיות לניסיון מקצועי עשיר והלסביר את התוצר הסופי באופן בהיר מדוייק וסבלני, הפכה על הזדמנות לעבודה משותפת לנעימה, מעוררת חשיבה יצירתית ומכוונת לפתרונות פרקטיים הניתנים ליישום בעולם העסקי.  כשיש לי הזדמנות לבחור את הצוות שלי לפיצוח אתגר - אבי בפנים!.