טיפול טבעי בציפורן חודרנית


ציפורן חודרנית היא תופעה די כואבת, הכואבת ביותר בעולם הציפורניים.
זו תופעה די רחבה ואחוז לא מבוטל מהאוכלוסיה, בגילים שונים, סובלים ממנה.

קיימים שני אופני טיפול עיקריים: קונבנציונלי - כירורגי ואלטרנטיבי - בריאותי.
הטיפול הקונבנציונלי - כירורגי הוא המוכר והנפוץ ביותר, בו עושים פעולה פולשנית ומסירים את החלק של הציפורן שחודר אל תוך הרקמות הסובבות. טיפול זה יכול להתבצע ברמות שונות, מרמת פדיקור פשוט שגוזרים את החלק החודר, ועד לניתוח להסרת פרוסת ציפורן אורכית עד לשורש ולבסוף צריבתו בחומצה על מנת שהתאים הקרטינוציטים יתנוונו. יש שיטות נוספות באמצע, כגון גזירה עם מספרים של חלק מהפרוסה האורכית ללא צריבה, עוד הכלאות כאלה ואחרות.
בטיפול זה לרוב נדרשת הרדמה, במיוחד כשאופי הטיפול כירורגי. טיפולים מעין אלה טראומטיים לציפורן וסביבתה וכרוכים בסכנות שונות כגון זיהומים, עיוותים של העור והציפורניים, צמיחה מנוונת, דיסטרופיה ועוד. ההחלמה לרוב איטית ונדרשים משככי כאבים. לעיתים יש צורך במנוחה ארוכה עד לחזרה לשגרה. אבל זה לא מסתיים בכך: לצערנו לעיתים קרובות ההחלמה משתבשת והאזור החשוף לא מחלים. הציפורן הנותרת מטרידה את מיטת הציפורן והרקמות מסביב והאזור הופך מוגלתי ללא אפשרות להבריא את המקום. במקרה כזה עוברים לשימוש באנטיביוטיקה, שגם השפעתה לטווח מוגבל בלבד. בלית ברירה עוברים לעקירת ציפורן ומשם כבר הדרך חזרה לציפורן בריאה ואסתטית רחוקה מאוד.

מנגד, קיים הטיפול הבריאותי בציפורן חודרנית - טיפול טבעי בציפורן חודרנית. בטיפול זה אנחנו משקמים את הציפורן, לא חותכים או פוגעים בה, אלא מאפשרים לה לצמוח ומנתבים לה דרך חדשה. טיפול בריאותי בשיטה של אבי שגיא הוא טיפול ידידותי, הכאב יחסית מזערי, ההחלמה מהירה, התחבושות קטנות ועדינות, כבר לאחר הטיפול הראשון רוב הכאב חולף, ובממוצע לאחר 3 טיפולים אתם יכולים לשכוח מציפורן חודרנית, כאילו לא היתה קיימת. בטיפול טבעי בציפורן החודרנית אנחנו קשובים לגופנו ולכן לא מתבצע בהרדמה, וגם אין צורך! ברגע שהגוף מאותת אנחנו מקשיבי ומתאימים את מהלך הטיפול. כן, כבר שכחנו להקשיב לגוף... אז בטיפול טבעי זה בדיוק מה שעושים!
טיפול טבעי משקם את הציפורן ואת העור ומחזיר אותם למצבם המקורי או קרוב עד כמה שניתן, ממש כמו לפני שהאזור הפך למלחמה קשה וכואבת. כל זה מתבצע באמצעות טכניקה ייחודית, עדינה ומדויקת, ופדים רפואיים מתאימים. הטיפול לרוב מחולק ל-3 חלקים: הרגעת האזור, הפרדת הציפורן מהעור ופתיחת תעלות במידת הצורך, ובמקביל שינוי כיוון צמיחת הציפורן.

סובלים מחודרנית? רק טיפול טבעי בריאותי! זכרו שיש דרך בריאותית ושיקומית לטפל בציפורן, מינימום כאב, מקסימום בריאות ואסתטיקה.
לקביעת תור חייגו 0524379460
טיפול טבעי בציפורן חודרנית
logo בניית אתרים