שאלות נפוצות


מה זו הקליניקה הזו?

קליניקה לרפואה משלימה לבעיות ציפורניים, שיקומית אסתטית בריאותית. טיפול בכל בעיות הציפורניים הקיימות. רוב הידע נצבר בחו"ל, ובמיוחד אצל Doug Schoon - מומחה עולמי לבעיות ציפורניים. בנוסף, שילוב של לימודי פדיקור, ארומתרפיה ועוד.
חלק ניכר מהידע נצבר במהלך 20 השנים האחרונות תוך כדי מתן מענה לעשרות אלפי מקרים של בעיות ציפורניים בארץ ובחו"ל, מענה בפורומים שונים ברחבי האינטרנט, כתיבת תכניות לימוד למשרד התמ"ת, כתיבת מאמרים וכתבות למגזינים, שכתוב ערכים לוויקיפדיה, לימודים יוקרתיים להכשרת מדריכות Nail Instructore משנת 2017, ניהול קבוצה גדולה מאוד המונה 60,000 איש שעוסקת בטיפוח וטיפול בציפורניים, העברת הרצאות למאות משתתפים, סדנאות, השתלמויות ועוד.

כיום, אבי שגיא הוא המומחה העיקרי בארץ לטיפול בכל בעיות הציפורניים מוכוונות אסתטיקה.

האם הטיפולים כואבים?

לא. הטיפולים בריאותיים שיקומיים ואינם כואבים. גם הטיפול בציפורן חודרנית הוא הפחות כואב מבין השיטות הנפוצות והרבה יותר יעיל מהן.

איך הטיפול מתבצע?
הטיפול לרוב הוא ביתי ונעשה על בסיס יומיומי על ידי המטופל.
לרוב הוא כולל משחות ותכשירים שונים שאותם ניתן לרכוש בקליניקה במועד האבחון, באמצעות פוטותרפיה ועוד


האם יש הבטחה לתוצאות?
אחוזי ההצלחה גבוהים אם מטפלים על פי ההנחיות שנקבעו במהלך האבחון ומקיימים מעקבים מסודרים. עם זאת, אין אחריות או התחייבות לתוצאות, וזאת מכיוון שישנן אלפי בעיות ציפורניים והצלחת הטיפול תלויה בגורמים רבים. כן מובטח שנעשה כל מאמץ לטפל בבעיית הציפורניים שלך!


איך זה בדיוק עובד?
מתאמים תור לאבחון בקליניקה, בווטסאפ 0524379460. משך האבחון 40-60 דק', כתלות במורכבות הבעיה. 
במהלך האבחון הבעיה תבדק לעומק, בדיקה לא פולשנית, ויפתח כרטיס מטופל באופן מסודר. לאחר מכן יוגדר טיפול, תכשירים, יוצאים הביתה ומיד מתחילים בטיפול.
שומרים על קשר בווטסאפ על פי מה שהוגדר מראש (כלול בעלות הראשונית), ומקיימים מעקבים מסודרים אחת לתקופה  כפי שהוגדר מראש ועל פי הצורך (עלות נפרדת)

מה זה בדיוק התכשירים האלה?
רובם המוחלט מוצרי מדף ללא רוקחות. עם זאת, הם לא ניתנים לרכישה בפארמים אלא רק בקליניקות שונות, ומבוססים על נסיון של שנים רבות בטיפול בבעיות ציפורניים.
סוד הטיפול ברובו לא בתכשיר אלא בשימוש בו ולכן חשוב לקיים מעקב מסודר, להתייעץ על בסיס קבוע וכמובן לטפל על פי ההנחיות במדויק.


כמה זה עולה?

 עלות אבחון בטווח 350 - 1050 ש"ח, תלוי במורכבות הבעיה. לאור המצב הבטחוני ישנן הנחות משמעותיות לתקופה הקרובה. עלות התכשירים משתנה כתלות במורכבות הבעיה, בממוצע 400 ש"ח שתספיק ל 4 חודשים של טיפול. בהמשך נדרש גם לקיים מעקב מסודר אחת לתקופה בעלות של 200 ש"ח. 
 
 איך יודעים כמה זה יעלה? שולחים תמונה של הציפורניים לווטסאפ 0524379460 ומקבלים הערכת עלויות כללית.

האם אפשר לקבל החזרים?

זוהי קליניקה פרטית לחלוטין, ללא הסדרים עם מערכת הבריאות.
ניתן לנסות לקבל החזרים דרך הביטוח בהצגת חשבונית, כמובן שכל מקרה לגופו. לצורך כך יש להציג לחברת הביטוח את החשבונית שנשלחה לאימייל לאחר תשלום עבור הטיפול. מומלץ קודם האבחון להתייעץ עם חברת הביטוח אם וכיצד ניתן לקבל החזר כספי.
נושא ההחזרים באחריות המטופל בלבד, אינו באחריות הקליניקה ואינו במסגרת הטיפול הניתן בה.


איפה הקליניקה?

הקליניקה ממוקמת ברחוב משה פורר 12, ברחובות. זהו בניין מגורים בעל 11 קומות והקליניקה משתרעת על פני קומה שלמה בפנטהאוז עם אזור המתנה גדול הכולל פינת ישיבה, מרפסת גדולה ונוף מרהיב. מותאם גם לילדים. 

האם אפשר לאבחן מרחוק?

כן, ניתן לקיים אבחון בטלפון ותמונות, אך זה לא מומלץ, ובמיוחד כשמדובר בבעיות מורכבות.


ניסיתי כבר לטפל בעבר ושום דבר לא עבד, למה שכאן זה יצליח?

המשפט הראשון שנפוץ אצלי בקליניקה: "ניסיתי כבר הכל, הייתי אצל רופאים, מה לא עשיתי... למה שכאן זה יעבוד?" והמשפט השני הנפוץ הוא "וואוו, איך לא שמעתי עליך קודם?! הצלת לי את הציפורניים. תודה על הכל"
הסוד הוא באבחון נכון ומדויק וטיפול ממוקד בעיה. ברגע שמבינים את מהות הבעיה ומתאימים לה טיפול מדויק, וכמובן מתמידים בטיפול אז סיכויי ההצלחה גדלים משמעותית. נסיון עתיר שנים בטיפול בכל בעיות הציפורניים מוכיח שיש הצלחות גם כשכל האחרים התייאשו. 
נקודה חשובה נוספת שכדאי לדעת: עולם הרפואה הקונבציונאלית מוגבל מאוד במתן מענה לבעיות ציפורניים. למעשה, הוא יודע לתת מענה טוב במקרה של פטרת ציפורניים, הוצאה של ציפורן חודרנית וטיפול כירורגי של עקירת ציפורניים או ניתוחים אחרים. עם זאת, קיימות אלפי בעיות ציפורניים אחרות שרופא לא יוכל לתת לכם מענה, מסיבה פשוטה - אין בארסנל תרופה או טיפול מתאימים. כאן נכנסת לתמונה הניקולוגיה - רפואה משלימה לבעיות ציפורניים והאבחון המדויק עם נסיון של שנים רבות בטיפול בבעיות ציפורניים. והתוצאות בשטח - הרוב המוחלט של המטופלים יחווה לפחות שיפור בבריאות ואסטתיקת הציפורן ואף הגעה למצב של החלמה מלאה מהבעיה, אפילו בבעיות קשות ומורכבות! היכנסו לדוגמאות של הצלחות מטיפולים. זהו רק קומץ של מקרים שטופלו בקליניקה.

האם הטיפולים מתאימים לילדים?

כמובן. כל הטיפולים מותאמים לילדים. יתרה מזו, חשוב לטפל בבעיות ציפורניים אצל ילדים מכיוון שבעיות שלא מטופלות הופכות לכרוניות, עיוותים קבועים וציפורניים פגועות לצמיתות. לדוגמה, ציפורן שהפסיקה לצמוח בעקבות טראומה ניתן להצילה בטווח של שנים בודדות. לאחר מכן סיכויי ההצלחה יורדים משמעותית. חשוב לטפל בהקדם!

האם הטיפולים מתאימים לנשים בהריון?
בדרך כלל כן. הטיפול לרוב חיצוני כך שההשפעה על מערכות פנימיות הוא לרוב מזערי, וכמובן שימוש בחומרים ידידותיים ובריאותיים. במקביל, תמיד מומלץ להתייעץ עם הרופא המטפל.

מה קורה אם הבעיה חוזרת?
הליווי המקצועי שתקבלו במסגרת התשלום הוא עד להחלמה מהבעיה או שנה מרגע האבחון המלא. במידה והבעיה נפתרה מסיבות שונות יש לקיים אבחון חדש ובתשלום מלא. לדוגמה: ציפורן שעברה טראומה בעקבות מכה. הבעיה טופלה, הציפורן השתקמה וחזרה לעצמה. לאחר תקופה מסוימת הציפורן עברה שוב טראומה בעקבות מכה. במקרה זה יתבצע אבחון מחודש כולל כרטיס מטופל חדש ובתשלום מלא.

מתי הקליניקה פתוחה?
זמני הפתיחה הם ראשון עד חמישי, 8:30 - 16:30. כפוף לשינויים. ניתן באופן חריג לתאם תור גם לשעות הערב או ימי שישי, בתוספת עלות של 50 ש"ח.

האם יש בקליניקה גם טיפולים קוסמטיים?
בקליניקה קיימת עמדה שמיועדת לטיפול קוסמטי בריאותי לציפורניים. בעמדה זו מתבצע אבחון מהיר, נבדקות רגישויות ואלרגיות לחומרים שונים ובעיקר ללק ג'ל, מבוצעים טסטים ומעקבים ונעשים טיפולים קוסמטיים שכוללים מריחת לק ג'ל עם חומרים מתקדמים והיפואלרגניים שמותאמים לבעלות עור רגיש וציפורניים ועור שעברו שיקום ממחלות ציפורניים שונות. בנוסף, טיפול אסתטי לכסיסת ציפורניים עם סיכוי מופחת לרגישויות ואלרגיות. הטיפול מתבצע ללא מניקור פולשני ועם חומרים איכותיים וידידותיים.

אני מניקוריסטית בעצמי, האם ההנחיות והטיפול משתנה?
מניקוריסטיות ופדיקוריסטיות מקבלות הנחיות זהות כמו לכל מטופל אחר, אך תעריף האבחון גבוה יותר ב-30%.

האם אפשר לרכוש את התכשירים גם באינטרנט?
לרוב כן, ואפילו במחירים נמוכים יותר מכיוון שהקליניקה הבריאותית אינה חנות למכירת מוצרים ומטבע הדברים העלויות בה יהיו יותר גבוהות.
חשוב לציין שבאינטרנט נמכרים מוצרים רבים ללא אישור, פגי תוקף או לאחר אחסנה לא נאותה ולכן לא תהיה אחריות על הטיפול במידה ומוצרים נרכשים באינטרנט.
בנוסף חשוב לדעת שלכל תכשיר יש את תכונותיו, ועיקר הטיפול אינו במריחה "לפי מה שנראה לי" וגם לא על פי ההנחיות הגנריות שמופיעות על גבי התכשיר. הצלחת הטיפול תלויה באבחון נכון ויישום ההנחיות המדויקות שניתנות בקליניקה וקיום מעקבים מסודרים.

האם אפשר להחזיר את התכשירים לאחר רכישה?
לא. התכשירים בקליניקה הינם טיפוליים ואין אפשרות להחזיר אותם לאחר רכישה, גם אם באריזה סגורה.

התחרטתי לאחר האבחון ואיני מעוניין בטיפול. האם אוכל לקבל החזר כספי?
לא. התשלום הוא עבור האבחון והייעוץ. מרגע שהסתיים ובוצע תשלום אין אפשרות להחזר כספי.
לבחירת המטופל האם להתמיד בטיפול. מצד הקליניקה נעשה כל מה שאפשר כדי לטפל ולפתור את בעיית הציפורניים.

מה משך הליווי בטיפול בבעיה?
האבחון כולל ליווי אישי והתייעצות ללא עלות בטלפון ובווטסאפ למשך עד שנה. לאחר מכן, במידה והבעיה טרם נפתרה, נדרש לקיים אבחון מחודש הכולל פתיחת כרטיס.
רוב מוחלט של בעיות הציפורניים נפתר עד שנה. הליווי לא כולל מפגשים בקליניקה, שעלותם 200 ש"ח, או על פי המצוין במחירון האתר.

אני רוצה ללמוד את התחום, למי פונים?
הטיפול בקליניקה מבוסס על ידע שנצבר במשך עשרות שנים, טיפול באלפי לקוחות, מענה לעשרות אלפי פניות בפורומים השונים ובמדיה החברתית, וכמובן שלא ניתן ללמוד אותו בקורס של מס' שעות.
לשם כך הכנתי לכן מערך לימודים מסודר, מובנה, שמטרתו להקנות ידע בסיסי בהתאם לתכנית הלימודים של בית הספר לציפורניים שניהלתי בעבר ותכנית הלימודים שכתבתי לתמ"ת. כל הפרטים בקישור: http://avisagi.com/PAGE317.asp

הבעיה עלולה לחזור בהמשך?
תלוי מאוד בבעיה. אם היא נובעת מגורם חיצוני (לדוגמה טראומה לציפורן בעקבות טריקת דלת) אז כמובן שהיא עלולה לחזור במידה והאירוע חוזר.
אם הבעיה נבעה כתוצאה מחשיפה ללק ג'ל או כל חומר אחר שעלול לגרות את העור והציפורניים, חשיפה נוספת באופן לא מבוקר או לא נכון עלולה לגרום להופעת הסימפטומים פעם נוספת. פטרת ציפורניים שטופלה אך לא בוצעה מניעה כראוי עלולה בהחלט להופיע שוב.
ציפורן חודרנית עלולה להופיע בעקבות סיבות רבות גם אחרי שהבעיה טופלה ונפתרה. (ניתן לקרוא בהרחבה במאמרים)
מעקב אחרי ההנחיות לרוב ימנע מצב של הישנות הבעיה.
לאחר שהבעיה נפתרה או לחילופין לאחר שחלפה שנה מתחילת הטיפול יש לקיים אבחון מלא נוסף (כולל פתיחת כרטיס מטופל) ובתשלום מלא.

עד מתי אפשר לבטל תור אחרי שכבר קבעתי?
ביטול תור עד 24 שעות קודם הפגישה. לאחר מכן תחוייב/י ב-100 ש"ח דמי ביטול.
שאלות נוספות?
logo בניית אתרים