טיפול בלייזר בפטרת ציפורניים


פטרת ציפורניים. מה עוד לא נאמר עליה?
בעיה אסתטית ובראיתות שגורמת לאי נוחות שגרתית אצל אחוז ניכר מהאוכלוסיה.
אחת מהשיטות הנפוצות לטיפול בפטרת היא באמצעות הקרנת לייזר.

טיפול בלייזר בפטרת ציפורניים איך זה עובד? מכוונים לעבר האזור הנגוע קרן לייזר בטווח אורכי גל מוגדר שיודע לפגוע בתנאי ההסביבה של המזהם ובכך גם להפריע לו בשגשוג. 
טכנולוגיית הלייזר נמצאת כמעט בכל תחום טכנולוגי שמסביבנו, וגם בתחום הפטרת היא עושה עבודה יפה מאוד.
עולם הלייזרים רחב מאוד, ולכל טווח של אורכי גל יש אופי פעילות והשפעה אחרים.
קרן הלייזר הקוהרנטית מוקרנת על גבי האזור הנגוע בפטרת ציפורניים ומשפיעה על המזהם בצורות שונות. השיטה הראשונה והיותר מוכרת היא חימום של האזור הנגוע ובכך לחסל את המזהם. אנחנו גם שומעים המון על הלייזר הביתי שעובד ממש באותו האופן. החימום לא נעים וגורם לתחושת "שריפה" ועקצוצים. לעיתים הטיפול ממש לא נעים ויוצר גירוי ואדמומיות במקום המטופל. לרוב לא יופיעו תופעות לוואי. לשיטה זו שני חסרונות עיקריים:
1. עלות הטיפול יחסית גבוהה
2. חימום יתר של האזור עלול לגרום לעיוותי ציפורניים. המשמעות - הציפורן עלולה לצמוח עקום, מעוותת ולא אסתטית.

פטרת ציפורניים לייזר - שיטה נוספת היא באמצעות לייזר רך. בשיטה זו מגבירים את חיוניות המקום על ידי הזרמת דם ועידוד פעילות תאית, עידוד הגוף להחזיר את האיזון שהופר, ובמקביל פוגעים בסביבת המחיה של המזהם, רק בפעולה שאינה הרסנית לציפורן. שיטה זו נחשבת משמעותית יותר ידידותית ובטוחה לטיפול, אינה חשודה בגרימת נזק למבנה הציפורן ולגרימת עיוותים, אינה שורפת ואינה יוצרת תחושת אי נעימות. יתרון נוסף וחשוב ביותר הוא עידוד הריפוי הטבעי של הגוף וחיזוקו, ובכך יש לו את הכוח להלחם במזהם גם בעתיד, ומכאן ברור שמניעת התופעה בעתיד תהיה הרבה יותר קלה לגופנו.

בקליניקה של אבי שגיא מטפלים בפטרת ציפורניים בלייזר ובשיטות טבעיות וידידותיות, ובכך מבטיחים מקסימום תוצאות ושמירה על בריאות ואסתטיקת הציפורניים.
logo בניית אתרים