טיפול טבעי בציפורן חודרנית


ציפורן חודרנית עלולה להיות סיוט מתמשך. כך היה גם אצל רחל.

היא הגיעה אליי מיואשת.
7 שנים שהיא בטיפולי חודרנית, ולטענתה ניסתה כבר את הכל...
היא לא האמינה שהטיפול בקליניקה של אבי שגיא יצליח, אבל מבחינתה, מה כבר יש לה להפסיד.

הציפורניים שלה בבהונות הגדולות כאבו מאוד, היא בקושי כבר הצליחה ללכת. טיפולי הפדיקור האחרונים שעברה הסתיימו בלא תוצאות, הכאב הפך תמידי. הפדיקוריסטית שטיפלה בה אמרה לה שזהו, אין יותר מה לעשות, היא הוציאה את כל הציפורן שיכלה, לעומק. מי שחפרו לו פנימה בציפורניים יודע איזה סבל נוראי זה... 😖

כשהתחלתי לטפל ברחל, כל נגיעה קלה הקפיצה אותה. הפחד לעבור שוב את מסכת העינויים הזו שחופרים לך עוד ועוד בציפורניים, סבל מתמשך למשך שנים. האזור כבר עייף, אדמומי ורגיש מאוד, אבל הנפש כבר עייפה עשרות מונים. רחל התייסרה במהלך הטיפול הראשון, והיא אישה אמיצה, ובכל זאת עייפה מהחודרניות הבלתי נסבלות.
כבר במהלך הטיפול הראשון הפחד הלך ופחת כי רחל הבינה שהטיפול אצלי לא כל כך כואב, ממש כמו שהבטחתי, ואני ממש לא חופר בציפורניים! ככה לא מטפלים בחודרנית, ככה רק הופכים את המצב לאקוטי - אצלי זה טיפול טבעי בציפורן חודרנית אצלי הטיפול נעשה בהדרגתיות ובעדינות ושונה ממה שהכירה עד היום.

למחרת היא דיווחה לי שרוב הכאב חלף! היא שמחה מאוד, אבל זו תחושה שהיא כבר מכירה מהעבר, בין טיפולי פדיקור. אמרתי לה שתתרגל לתחושה כי כך זה יהיה לצמיתות! אנחנו רק בתחילת הדרך, ושאחרי שנסיים את הסדרה המלאה התחושה תהיה נפלאה. היא היתה סקפטית, אבל קיוותה שזה יצליח.

במהלך סדרת הטיפולים היא נשמעה להוראותיי, ואחרי הטיפול השלישי מצב הציפורניים והעור השתפר משמעותית. כאבים עדיין הגיעו לבקר לסירוגין, אבל יותר ככאבי פאנטום לא מוסדרים כי האזור כולו החלים כמעט לגמרי ובגלל מבנה בהונות יוצא דופן. לאחר הטיפול הרביעי והאחרון רחל המתינה מספר שבועות ואכן הבעיה חלפה! החודרנית הסוררת מאחוריה!

חשוב לציין שבמקרה של רחל, יש לה מבנה ציפורניים יוצא דופן שיוצר לפעמים כאבים בתעלות ולחץ על השורש בלי קשר לחודרנית, ולכן עליה להשתמש בתכשיר עדין לשמירה על חיוניות המקום בעת הצורך. לכן חשוב גם אבחון טוב ויסודי, להבין לעומק את שורש הבעיה ולטפל בהתאם.
חשוב לי לציין שוב שאצלי הטיפול בציפורן חודרנית הוא טבעי!

סקפטיים? עייפים? יש לי כמוכם 3 בכל יום 🙂 תשאירו את החששות והספקות בצד ובואו לטפל בחודרנית!
תודה לאל זכיתי להיות שליח טוב.

logo בניית אתרים