לקוחה? כתבה חשובה עבורך

לקוחה? בואי נדבר קצת עלייך.

יש לך את העיסוק שלך, את התחביבים, את החיים שלך.

כנראה שציפורניים אצלך זה עניין של תחזוקה בלבד, יש לך את המניקוריסטית שלך שאת סומכת עליה, את מגיעה אליה פעם בשבועיים שלושה למשך שעתיים, וזה מספיק לך בהחלט. ובצדק, זה לא מרכז החיים שלך, את רק רוצה ציפורניים יפות ומטופחות.

👈 רק מה, גם לך יש אחריות.

מניקוריסטית שפוגשת אותך פעם במספר שבועות לזמן קצוב לא יכולה לשער מה עבר על ציפורנייך בתקופה זו. יש לה אחריות מקצועית, אבל ללא עזרתך יהיה מאוד קשה להעניק לציפורנייך את הטיפול הנכון והטוב ביותר.

לכן:
📍 הקפידי להגן על ציפורנייך ולהזין אותן היטב בין הטיפולים. אלה הידיים שלך...
📍 לאחר הסרת הג'ל אצל המניקוריסטית ולפני המריחה החדשה, יש לך אחריות מלאה לא פחות לוודא שציפורנייך בריאות, וכמובן לידע מיד על כל מראה חריג
📍 לק ג'ל ובנייה עושים על ציפורניים בריאות בלבד! אל תשכנעי את המניקוריסטית לעשות דברים נגד האתיקה המקצועית
📍 אם את חושדת שציפורנייך לא בריאות והמניקוריסטית לא יודעת לזהות מה הבעיה, ואפילו חלילה מגיבה בביטול, מותר לך לבקש לסיים את הטיפול ולחפש מענה רציני והולם. הבריאות שלך באחריותך!
📍 לא לקלף או להסיר לק ג'ל/בנייה בעצמך! ובטח שלא להשתמש בכוח! הציפורניים מענישות קשה את מי שמתעסק איתן...
📍 תעריכי את המניקוריסטית שלך. היא עובדת מאוד קשה, עבודה מאומצת ומדויקת. זה אמנם נראה כיף, ואומנות ויצירתיות... אבל היא מנהלת עסק, ויש שחיקה רבה במקצוע. תנסי יום אחד לעבוד כמוה ותביני... אז תני חיוך ויד 🌹 את רק תרוויחי מזה!
📍 לא פשוט למצוא מניקוריסטית טובה. אבל באמת טובה. אחת שגם עושה עבודות טובות מאוד וגם תשמור על ציפורנייך יפות ובריאות, שיודעת לזהות בעיות בחומרים ובציפורניים ולהמנע ממצבים לא נעימים. עצתי לך - אל תתפשרי! חבל לנסות לחסוך עוד כמה שקלים, תפקידי את ידייך אצל הטובה ביותר 👌

בברכת ציפורניים בריאות ומטופחות! 💅
אבי

בתמונה: עבודה מושלמת של ענת נבואני

logo בניית אתרים