קורס דיגיטלי


אנחנו בעידן חדש. 

עידן של שינויים טכנולוגיים משמעותיים והם משפיעים עלינו. משפיעים מאוד.

הקדמה קלה בכדי להבין כיצד המציאות החדשה משפיעה עלינו:
מהרגע שאנחנו פוקחים עיניים בבוקר ועד שאנחנו עוצמים אותן בלילה אנחנו מוצפים במידע. המון המון מידע. פתאום אנחנו יכולים לדעת מה קורה בצד השני של העולם כמעט בכל רגע. הכל מתועד, ידוע. אנחנו יכולים לקבל יותר ולכן אנחנו כבר פחות מתפשרים. אנחנו רוצים שהדברים יגיעו עד אלינו, שיהיו מדויקים, נכונים, מהירים. אנחנו כבר לא יודעים לדחות סיפוקים ולא מוכנים להתפשר על משהו שלא מספק לנו בדיוק את מה שאנחנו צריכים. 

הרצון לקבל הכל כאן ועכשיו לעומת הצורך שהדברים יהיו מדויקים גורם לנו לבלבול. קצב החיים מכניס לסחרור ואנחנו כבר לא יודעים בוודאות מה נכון לנו ומה אנחנו צריכים. אנחנו מגיעים למצב שאנחנו רוצים להיות מומחים ומקצוענים בתחום מסוים אבל אנחנו מחפשים להגיע למטרה מהר מאוד, לפעמים מהר מדי.

טוב, אז אם אנחנו מעוניינים להגיע מהר למטרה וגם להיות מדויקים די ברור שהכלים שבהם השתמשנו עד לאחרונה כבר לא מספיק יעילים. 
זו הסיבה בדיוק שכל העולם כבר עובר ללימודים מקוונים, שם טמון העתיד, זה המפתח לדיוק והצלחה מהירים.

אז מהו קורס דיגיטלי?
קורס דיגיטלי, או בשמותיו הנוספים קורס מקוון או קורס אונליין, הוא קורס שמועבר באמצעות סרטונים ברשת האינטרנט.
זהו קורס שמורכב מסרטוני וידאו בלבד ומאפשר לך מרחב תמרון גדול ונוחות מירבית בכדי ללמוד את הנושא. יתרונותיו המובהקים:

1. את קובעת את המקום: את יכולה ללמוד מהבית, מהנייד ולמעשה מכל מכשיר שהוא שמאפשר תקשורת אינטרנט. את לומדת בסביבה שנוחה לך, עם טמפרטורת חדר שנעימה לך, את יכולה לאכול תוך כדי הצפייה, לעצור להפסקת קפה או שירותים... הכל פתוח ואת לא תלויה באף אחד. 
2. את קובעת את הזמן: לכל אחד מאיתנו שעות עירות שונות. חלקנו עירניים בבוקר, חלקנו ציפורי לילה. אנחנו אוהבים לנהל את הזמן שלנו אחרת. יש לנו תוכניות נוספות ואנחנו כבר ממש לא מוכנים להתפשר. כשהזמן הופך לגורם שאינו מגביל את יכולה ממש לפרוח בתהליך הלמידה! זו כבר לא מלחמה, זו הנאה!
3. את קובעת את הקצב: די ברור שלקצב העברת החומר יש השפעה משמעותית על רמת ההבנה שלנו ועל התוצר הסופי שנפיק מהלמידה. רמת הקשב שלנו משתנה במהלך היום, שעות העירות וההרגלים משפיעים מאוד על יכולתנו לספוג מידע. לכל אחד מאיתנו יכולת שונה לקלוט מידע והיא משתנה כתלות בהרבה גורמים. ניתן לומר כמעט בוודאות שאין שניים זהים מבחינת יכולת הקשב שלהם. אז איך מצפים להפיק את המירב כשמלמדים בכיתה עם מספר תלמידים? בעידן של היום זה לא עובד יותר.
4. את קובעת את הרמה שאליה תגיעי: את יכולה להחליט האם את חוזרת על כל הרצאה מספר פעמים, מבינה אותה לעומקה, משתדלת להבין היטב כל מושג שמוזכר בה, או שאת מסתפקת בהבנה שטחית של הדברים. זה לגמרי תלוי בך, ויש לך את כל האופציות לפעול כך או כך, ולא רק, את גם יכולה לשנות את דעתך במהלך הקורס הדיגיטלי או אפילו בסופו ולקבל החלטה שאת מעוניינת להעמיק ולצפות שוב בכל המערך, רק הפעם במטרה להבין לעומק. את יכולה גם להחליט על התעמקות בנושאים מסוימים ולוותר על אחרים. למעשה - הכל בידייך! מובטח לך שאם רמת הקורס גבוהה ביותר - אין גורם שימנע ממך להבינו לעומק! תוכלי להגיע לרמה הגבוהה ביותר כי הכל מונח לפנייך והגורמים שעלולים להפריע לזה לקרות פשוט אינם קיימים יותר!
5. את מקבלת מקסימום תמורה: אם את יכולה להגיע למקסימום הבנה ולקבל את כל המידע מתי שאת רוצה וכמה שאת רוצה - הוא מדויק ביותר עבורך ולכן גם התמורה היא הטובה ביותר שתוכלי לקבל. אין הנאה וסיפוק גדולים יותר ממזון שמותאם במיוחד עבורנו, מנעליים שמתאימות בדיוק לכל אחת מכף רגלינו, ממוצר שהותאם בדיוק לצרכים שלנו. הקורס הדיגיטלי יעניק לך את החוויה הטובה ביותר שתוכלי לשאוף אליה במסגרת לימודים.

אז בעולם כבר הבינו מזמן שבעידן של היום אין תשובה שלילית ל"תעצרו את הרכבת, אני רוצה לרדת!" כי ברור לנו שהרכבת כל כולה בשבילנו. בשיטוט מהיר באינטרנט תוכלי למצוא אוניברסיטאות שלמות שמלמדות בשיטות מקוונות בלבד, ללא הצורך להחזיק בית ספר פיזי ולהגביל את יכולת העברת המידע לאחרים.

בואי והצטרפי לחוויה, כך יראה העתיד.

הקורסים אצלנו ב'ציפורניים' מושתתים על העולם המקוון, הרצאות אונליין באינטרנט. ההרצאות הן ברמה הגבוהה ביותר שתוכלי למצוא, מרוכזות, עשירות, מדויקות. הן מתעדכנות באופן תדיר בכדי לספק לך את המידע הנכון והמדויק ביותר תמיד. כל זה מגיע עד אלייך! לא תקחי?
קורס דיגיטלי
logo בניית אתרים