פורום ציפורניים 

יש לך שאלה על ציפורניים?

בפורום זה תוכלו לשאול על כל נושא שקשור לעולם הציפורניים - בריאותי וקוסמטי:


מחלות ציפורניים, פטרת ציפורניים, ציפורן חודרנית, כסיסת ציפורניים, ציפורניים חלשות, ציפורניים לא צומחות, כתמים בציפורניים, טיפול בלייזר לפטרת, בעיות ומחלות ציפורניים שונות, כתמים לבנים על הציפורניים, דלקת בציפורן, אמטריקס, לק ג'ל, בניית ציפורניים, מניקור ופדיקור, טיפוח ציפורניים, טכנאות ציפורניים, שמן עץ התה, מניקור, פדיקור, שחור בציפורן, פודיאטור, מוצרים לציפורניים, בעיות בציפורניים, תזונה וכל נושא אחר שקשור לעולם הציפורניים.


מנהל הפורום

אבי שגיא

מומחה לבעיות ציפורניים, מנהל את הקליניקה היחידה בארץ לאבחון וטיפול בכל בעיות הציפורניים. בנוסף, מנהל את האקדמיה לאומנות הציפורן להכשרת מקצועיות ומדריכות לתחום. מנהל פורומים שונים ברחבי האינטרנט, כותב ערכים בויקיפדיה, כותב מאמרים למגזינים בתחום, מעביר הרצאות וסדנאות ועוד.יש לך בעית ציפורניים שבאמת מטרידה אותך? חשוב להשאיר טלפון ואימייל כי אנחנו כאן כדי לעזור לך.


לחילופין אפשר ללחוץ על הכפתור ולהתקשר עכשיו:פורום בעיות ציפורניים
[חזרה לפורום]  
מחבר הודעה
[ אורח ] ציפי ב.מ.
  שיקום ציפורניים לאחר לק ג'ל 09/06/2019 22:25 

הצטרף בתאריך :

ברצוני לשאול האם יש לעשות הפסקה כשמורחים לק גל .

ואם כן ,לאחר כמה זמן? וכיצד מומלץ לשקם? 
   
[אבי_שגיא]
  שיקום הציפורניים 11/06/2019 10:14 

הצטרף בתאריך :
04/12/2017 16:16

היי ציפי,

באופן עקרוני לק ג'ל אינו מזיק לציפורניים. כמובן שזה מאוד תלוי במי עושה לך לק ג'ל, בטכניקה שהיא עובדת ובאילו חומרים משתמשת, אבל אם עובדים כמו שצריך הציפורניים יישמרו היטב לאורך שנים. לעיתים קורה שהציפורניים מגיבות פחות טוב לחומרים ובמקרים כאלה בהחלט שכדאי לעשות הפסקה כלשהי. 

אנסה לסכם בקצרה: יש לבדוק את מצב הציפורניים בין טיפול לטיפול. ברגע שאת אצל המניקוריסטית והיא מסירה את הג'ל הישן והציפורניים חשופות, יש לבדוק אותן היטב ולזהות האם הן בריאות ומצבן טוב. אינדיקטור נוסף יהיה בזמן המריחה: האם הציפורניים רגישות? האם יש תחושה שורפת בזמן הייבוש במנורה? האם הג'ל לא נאחז טוב על הציפורניים? וסימנים אחרים שצריכים להדליק נורה אדומה ולהעיד שיש לעשות הפסקה מלק ג'ל ולשקם את הציפורניים. במקרים מסוימים שמופיעות בעיות ציפורניים חובה לעצור את המניקור ולטפל בבעיות. הן לא נפתרות מעצמן, אלא רק מחמירות עם הזמן.

כיצד משקמים? תלוי במצב הציפורניים ובסיבה שבגלל הן זקוקות לשיקום. ברוב המקרים יש להמתין בסבלנות כחודשיים שלושה עד שציפורן חדשה ובריאה צומחת. מומלץ להעזר בשמנים טבעיים בכדי להחזיר חיוניות לעור ולציפורניים. בניגוד לדיעה הרווחת, ממש לא מומלץ להשתמש במחזק ציפורניים ולעיתים אפילו אסור.

בכל מקרה, כדאי לשים לב שאם את לא מבינה מה את רואה עדיף שלא לנחש, כדאי מאוד להתייעץ. סימנים שמבחינתך יהיו חסרי חשיבות יכולים להיות מובחנים על ידי עין מקצועית בזמן ולמנוע ממך בעיות ועוגמת נפש בהמשך.

בהצלחה,

אבי 
   
דף : 1     1 |    >>1

[חזרה לפורום]  
טואול בניית אתרי אינטרנט